ROBIN HOOD

Mračan srednji vek i naša plemenita borba u ulozi Robina Hood-a! Ovo je bila naša prva avantura u... pročitajte više

Komentar je napisan: pre 5 dana
Companion11128209224
FANTASTICNO

Bili smo u sve tri sobe i svaka je bila super. Moram da kazem da je Robin Hood moja omiljena soba u... pročitajte više

Komentar je napisan: pre 1 nedelju
Mladen1993
Palilula, Srbija

Komentar je napisan: 15. decembar 2019.

Iskreno preporučujem Robin Hud sobu, zadaci su odlično povezani, zabavni i ima "posla" za svakog člana tima.
Jedva čekam novu sobu!

Datum aktivnosti: decembar 2019.
Hvala korisniku 856katarinai
Komentar je napisan: 11. decembar 2019.

Fenomenalno! Autenticno i zabavno proveden 1h.Bez Pedje, domacina, to ne bi bilo to! Svaka cast i hvala

Datum aktivnosti: decembar 2019.
Hvala korisniku sekulicorama
Komentar je napisan: 24. novembar 2019.

Bili smo sa decom I super smo se proveli. Deca jedva cekaju sledecu.bolje smo se proveli nego u Escape roomu u Kaliforniji

Datum aktivnosti: novembar 2019.
Hvala korisniku Acailaza
Komentar je napisan: 8. novembar 2019.

Escape Mania je odlicno mesto za zabavu za sve. Soba Robin Hood je po meni najbolja, mada I Vudu room kao I Kafana Jugoslavija predstavljaju super mesta. Mesto gde odrasli postaju deca. U centru Beograda.

Datum aktivnosti: decembar 2018.
Hvala korisniku AleksandraSerbia2016
Komentar je napisan: 8. novembar 2019.

Rekao bih da definitivno treba otici u potragu za krunom, a naravno nakon uzbudljive potrage mogli bi da svratite do kafane koja je samo tu iza coska. Tamo ce vas cekati jako prijatan konobar koji ce vas usluziti bolje nego u vasoj jazbini, a naravno i usput da vam baci pricu da unutar kafane postoji tajni recept za eliksir zaborava(Nije "Rakija") i onda sve u krug.

Datum aktivnosti: avgust 2019.
Hvala korisniku dzibla