Utisak

Svaka čast na osmišljenoj ideji. Nemoj te propustiti Woodo Tales, zagarantovana zabava. Sve pohvale!

Komentar je napisan: danas
dusanm624
Fenomenalno

Soba je fenomenalna i kompleksna, sa mnogo zadataka, ali svi smo odusevljeni i definitivno nesto... pročitajte više

Silvija321

Komentar je napisan: 21. jul 2020.

Ovo je bilo nezaboravno prvo iskustvo. Prezanimljivo osmišljeno, vrhunske ideje, fantastične mozgalice! Veliko hvala Pedji game master-u koji je ucinio da ovo putovanje bude jos bolje.

Datum aktivnosti: jul 2020.
Hvala korisniku AleksandarAlekM
Komentar je napisan: 1. jun 2020. sa mobilne aplikacije

Voodoo Tales je veoma lepo i kreativno osmišljena. Jedva čekamo da se vratimo u neku od drugih soba.

Hvala korisniku 282milanv
Komentar je napisan: 31. maj 2020.

Posetili smo Robina Huda i oduševljeni smo citavom pricom!
Zanimljivi, kreativni zadaci;citav ambijent lepo sredjen, odlicni rekviziti.. Od nas velika preporuka!

Hvala korisniku jovanam513
Komentar je napisan: 7. maj 2020.

Феноменално одрађена прича, мноштво трагова и загонетки, са одличним детаљима и сценографијом. Константно подиже адреналин и жеу да откријете још један делић слагалице и наставите са откривањем приче. Све препоруке и велико хвала Пеђи и ескејп манији што су нам омогућили овај супер провод!

Hvala korisniku CrniNikola
Komentar je napisan: 7. mart 2020.

Vudu soba je vrlo interesantna i dovoljno zahtevna da se odlično zabavite. Ima malo i scary momenata što je dodatno uzbudljivo:) definitivno dolazimo i u ostale sobe :)

Datum aktivnosti: mart 2020.
Hvala korisniku S6816QCsandrav