Odlična zabava za društvo. Zahteva timski rad i saradnju. Jedan potpuno drugačiji i zanimljiv izlazak

Svaki predmet neka pregleda dvoje. Budite sigurni da ništa niste propustili... Slušajte pažljivo. I... pročitajte više

Komentar je napisan: pre 1 nedelju
milo_j727
Novi Beograd, Srbija
Extraaa!

Extraaa! Woodo je odličan! Robin takođe,jedva čekamo nove izazove! Svi smo oduševljeni! Klinci i mi... pročitajte više

Buducinorvezanin

Jedna od najboljih soba u kojima sam bila! Sve je osmišljeno do detalja, i svaki zadatak je posebno zanimljiv. Osoblje veoma ljubazno! :) Vratićemo se da odigramo i preostale 2 sobe! :D

Datum aktivnosti: novembar 2020.
Hvala korisniku Ninarici95

Svaka čast na osmišljenoj ideji. Nemoj te propustiti Woodo Tales, zagarantovana zabava. Sve pohvale!

Datum aktivnosti: oktobar 2020.
Hvala korisniku dusanm624
Komentar je napisan: 28. septembar 2020.

Soba je fenomenalna i kompleksna, sa mnogo zadataka, ali svi smo odusevljeni i definitivno nesto sto mora da se proba!

Datum aktivnosti: septembar 2020.
Hvala korisniku Silvija321
Komentar je napisan: 22. septembar 2020.

Odlicno, najbolje provedenih sat vremena u Beogradu. Devojka i ja smo bili u voodoo sobi, jako smo se dobro zabavili. Dosta smo morali da mozgamo i razmišljamo, jako je bilo jezivo ali ne i strašno. Najtoplija preporuka svima koji traze drugačiji vid zabave od kafića i restorana. Odigracemo i dve igre koje su nam ostale!

Datum aktivnosti: septembar 2020.
Hvala korisniku mihailop54
Komentar je napisan: 11. avgust 2020. sa mobilne aplikacije

Odlično iskustvo, kvalitetna zabava! Originalne ideje i raznolikost u zadacima definitivno čine ovo mesto najboljim Escape room-om u Srbiji.

Datum aktivnosti: jul 2020.
Hvala korisniku fotograf_iz_nehata