Fantastično veče, sjajna zabava!!!

Fenomenalni zadaci, savršen doček i zabava! Sve pohvale za zaposlene, za ideje i atmosferu! Sjajno... pročitajte više

Komentar je napisan: 14. mart 2021.
LanaJ95
Great room

Sjajna soba, izvrsni zadaci i veoma ljubazno osoblje. Sve preporuke vredi posetiti. Najveća moguća... pročitajte više

Komentar je napisan: 13. februar 2021.
Nikolaaaaa1

Komentar je napisan: 13. februar 2021.

Najveća moguća ocena za trud.

Datum aktivnosti: februar 2021.
Hvala korisniku Nikolaaaaa1
Komentar je napisan: 31. januar 2021. sa mobilne aplikacije

Jako lepo osmisljeno i uradjeno. Odlicna zabava za dvoje, a i vise ljudi. Dovoljno teske i lepo smisljene zagonetke. Atmosfera u voodoo tales je taman za ljubitelje jezivosti i horora :))

Datum aktivnosti: januar 2021.
Hvala korisniku vldnsp
Komentar je napisan: 28. januar 2021.

Super je sve sredjeno, osmisljeno, zanimljivo i dopadljivo. Sve preporuke za Robin hudaa!
Probacemo i ostale!

Datum aktivnosti: januar 2021.
Hvala korisniku lazar94d
Komentar je napisan: 15. novembar 2020.

Svaki predmet neka pregleda dvoje. Budite sigurni da ništa niste propustili... Slušajte pažljivo. I razmišljajte

Datum aktivnosti: novembar 2020.
Hvala korisniku milo_j727
Komentar je napisan: 11. novembar 2020. sa mobilne aplikacije

Extraaa! Woodo je odličan! Robin takođe,jedva čekamo nove izazove! Svi smo oduševljeni! Klinci i mi smo mnogo uživali

Datum aktivnosti: septembar 2020.
Hvala korisniku Buducinorvezanin