“Ručak na mah”
Komentar o hotelu Tanker Pub & Restaurant

Tanker Pub & Restaurant
Kuhinje: pab
Komentar je napisan: 31. jul 2020.

Nisam ranije čuo za restoran Tanker, ali ispostavilo se da je slučajni odabir bio pravi pogodak. Veoma uslužan i profesionalan kelner nam je doneo odlične burgere, pljeskavicu na kajmaku i gulaš. Sve je čisto, uredno i poštuju se sve protivpandemijske mere. I više od toga. Svakako ćemo ga opet posetiti i preporučiti prijateljima.

Hvala korisniku Zugili

Komentar je napisan: 23. februar 2020. sa mobilne aplikacije

Odličan, prijatan lokal. Fina i pristojna atmosfera, uredno, čisto, na odličnoj lokaciji. Usluga zadovoljavajuća.
Klopa, po utiscima prijatelja, nezadovoljavajuća (konkretno pizza, veoma "siromašna" nadevom)

Hvala korisniku tasanas2003
Komentar je napisan: 11. oktobar 2019.

Sasvim prijatno mesto i vrlo ljubazno osoblje...svartili na pice samo, ne znam kakva im je hrana, ali smo narucili pomfit za klinca, i mislim da je bila najveca porcija koju smo ikada dobili u gradu, za taj novac, a sto je jos bitnije, bio je svez

Hvala korisniku Tatjana A
Komentar je napisan: 16. septembar 2019. sa mobilne aplikacije

Veoma interesantno mesto za izlazak. I pub i cafe restoran.
Terasa ima prijatan pogled za novobeogradsme uslove. Lepo uređen i unutrašnji prostor.
Hrana solidna, cene negde u proseku. Osoblje ljubazno i agilno.
Vredi svratiti, i na kafu i na klopu, po potrebi i želji.

Hvala korisniku Bulebusko
Komentar je napisan: 4. septembar 2019. sa mobilne aplikacije

Moderan ambijent i dobra atmosfera čine ovo mesto odličnim izborom i za popodnevnu kafu, i za večernje piće sa društvom. Hrana je odlična, ukusna i lepo servirana. Osoblje ljubazno i efikasno. Jaka preporuka za ovo mesto.

Hvala korisniku dusica2019

Putnici koji su gledali informacije o mestu Tanker Pub & Restaurant gledali su i

Tanker Pub & Restaurant – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!