“Autenticno italijansko iskustvo u centru Beograda”
Komentar o hotelu Trattoria Pepe

Trattoria Pepe
Kuhinje: italijanska

Celokupni dozivljaj dobija cistu 10ku
Maksimalna paznja posvecena svakom detalju. Hrana, usluga, ambijent na vrhunskom nivou
Sve pohvale

Hvala korisniku Marko G

Komentar je napisan: 7. decembar 2018.

Izuzetno ukusna hrana, ljubazno osoblje, prijatan ambijent. Cene prosečne u odnosu na druge italijanske restorane u gradu. Toplo preporučujem :)

Datum posete: oktobar 2018.
1  Hvala korisniku Vegefriends
Komentar je napisan: 3. novembar 2018. sa mobilne aplikacije

Najbolje mjesto Bg. Usluga, nikada nisam dozivio nista slicno. Kao kuci sam se osjecao. Mnogo hvala na svemu.... Sve preporuke i svakako cu se vratiti...

Datum posete: novembar 2018.
Hvala korisniku ZvonkoM12
Komentar je napisan: 18. jun 2018. sa mobilne aplikacije

Sjajan restoran,sjajna tjestenina,slatkisi,atmosfera....ma obavezno i nezaobilazno,za pirodicu i prijatelje !!!

Datum posete: jun 2018.
Hvala korisniku Sansajn
Trattoria P, Guest Relations Manager objekta Trattoria Pepe, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 9. avgust 2018.

Draga Nevena, drago nam je da ste uživali. Hvala na divnim rečima i očekujemo Vas ponovo. Uvek ste dobrodošli. Veliki pozdrav, Trattoria Pepe.

Komentar je napisan: 17. decembar 2016.

Odlicna hrana osoblje veoma ljubazno.
Lokacija sam centar, lagana setnja do Kneza
Italijanska hrana, kuvar umetnik!!!

Datum posete: decembar 2016.
Hvala korisniku Stevan B

Putnici koji su gledali informacije o mestu Trattoria Pepe gledali su i

Trattoria Pepe – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!