“Za sva čula! ”
Komentar o hotelu Trattoria Pepe

Trattoria Pepe
Kuhinje: italijanska
Komentar je napisan: 25. jul 2020. sa mobilne aplikacije

Momak i ja smo oduševljeni restoranom. Celokupno korisničko iskustvo je divno, počevši od ambijenta, prijatne muzike, ljubaznosti osoblja, pa sve do hrane koja je i više nego izuzetna.
Takodje, pošto sam vegetarijanac, zaista sam zadovoljna izborom jela.

Hvala korisniku ana_lena3

Komentar je napisan: 14. decembar 2019. sa mobilne aplikacije

Slab izbor jela za vegetarijance. Porcije su male, ne možete da se najedete. Na primedbu konobaru nam je rečeno da to i nisu glavna jela, već da oni to smatraju za predjelo i da je porcija zato mala.
Sa druge strane, bilo je ukusno.
Pohvala kuvarima.
Takođe ćete i ceđeni sok dobiti u najmanjoj mogućoj čaši.
Prostor veoma mali, što odgovara nazivu i tipu, nije za duže zadržavanje.
Ako dobijete sto kraj vrata, u zimsko doba ćete biti izloženi hladnoći jer neko stalno ulazi izlazi.
Konobar, stariji muškarac, usiljeno ljubazan.
Cene visoke za mini porcije.

Hvala korisniku NadinNadin7
Komentar je napisan: 12. decembar 2019.

Suprug i ja smo posetili ovaj restoran jer volimo paste, nismo se pokajali. Od momenta ulaska u restoran do momenta kada smo izasli, sve je bilo odlicno. Usluga, ambijent, hrana, sve sve sve. Ako ima nekoga ko i dalje nije siguran, samo napred. Ja sam skeptik, ali ovo mesto je sada medju mojim omiljenim restoranima.

Hvala korisniku Jovana S
Komentar je napisan: 8. novembar 2019. sa mobilne aplikacije

Posetili smo restoran na osnovu preporuke prijatelja i dobrih komentara na Tripadvisoru. Ambijent je jako prijatan kao i atmosfera. Jedina mana je to sto je napolju bilo jako toplo, a klima uredjaj nije radio. Usluga je bila osrednja, jela su dosta kasnila. Sto se tice najbitnijeg, a to je hrana, jako je bila ukusna. Veliki izbor domacih pasti i pica. Prijatan rucak u svakom slucaju.

Hvala korisniku 559andrijanad
Komentar je napisan: 27. septembar 2019.

Šarmantano, prijatano, ukusno, nežno. Restoran je dašak svežeg vazduha među tonom dosadnih mesta koja se međusobno kopiraju. Od danas sam u ovom restoranu redovan gost

Hvala korisniku Marko B

Putnici koji su gledali informacije o mestu Trattoria Pepe gledali su i

Trattoria Pepe – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!