NAJBOLJA MASAZA IKADA!!!

Za salon sam cula po preporuci. Odlucila sam se za terapeutsku masazu jer sam nedavno imala... pročitajte više

Komentar je napisan: 2. avgust 2019.
TanjaSvetskaPutnica
Sjajna masaza

Otisao sam na terapeutsku masazu zbog preblema sa ledjima i prirode posla. Odusevljen sam. Masaza... pročitajte više

Komentar je napisan: 28. jul 2019.
DaleDimi

Komentar je napisan: 3. avgust 2018. sa mobilne aplikacije

Extra opustanje!
Relaks masaza, prijatna atmosfera i ljubazno osoblje - dobitna kombinacija!
Bravo, samo tako nastavite!

8  Hvala korisniku Bojan M
Komentar je napisan: 22. jul 2018. sa mobilne aplikacije

Prezadovoljna!
Redovno koristim usluge masaze i sve pohvale za salon. Uvek je cisto, osoblje ljubazno, profesionalno, masaze izuzetne!
Sve preporuke!

9  Hvala korisniku Mirjana V
Komentar je napisan: 19. jul 2018.

Slucajno sam video reklamu na netu, pozvao i zakazao masazu.Bilo je odlicno.Atmosfera prijatna, osoblje ljubazno i profesionalno.Salon na odlicnoj lokaciji.Sve pohvale i preporuke...
DARIO.

7  Hvala korisniku dariomalesevic
Komentar je napisan: 22. mart 2018.

Redovno koristim usluge Olimas salona I prezadovoljna sam. Devojke su zaista profi, stručne i ljubazne. Salon je veoma čist i odlično organizovan u odnosu na klijente I zakazivanje.

Datum aktivnosti: mart 2018.
10  Hvala korisniku RuzicaS38
Anja A, Vlasnik objekta Olimas Massage Centre, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 24. mart 2018.

Hvala Vam puno na komentaru i pohvalama! Takodje, hvala Vam puno na dolasku i nadamo se da cete uvek biti zadovoljni nasom uslugom. Puno pozdrava od OLIMAS Beograd, Strahinijca Bana 64, www.olimas.rs contact@massage.rs

Komentar je napisan: 3. mart 2018.

Često i rado posećujem salon Olimas Masaže (najmanje dvaput mesečno) već više od dve godine jer mi je zbog prirode posla i svakonevnog stresa potrebna periodična masaža i opuštanje. Usluga je zaista izvanredna, osoblje vrlo profesionalno i posvećeno klijentu, proaktivno i komunikativno. U veoma jakoj konkurenciji, ovo je najbolji salon za masažu koji sam posetio u Beogradu (a posetio sam ih najmanje desetak), i osim navedenih odlika posebno bih još istakao kontinuiranost u kvalitetu - dakle svaki put možete biti sigurni da će kvalitet masaže biti na vrhunskom nivou, nezavisno od konkretne osobe koja masira. Za svaku preporuku.

Datum aktivnosti: mart 2018.
11  Hvala korisniku Djordje_Popovic

Hvala Vam puno na komentaru i pohvalama! Nadamo se da cete uvek biti zadovoljni nasom uslugom. Puno pozdrava od OLIMAS Beograd, Strahinijca Bana 64, www.olimas.rs contact@massage.rs