Sjajna masaza

Komentar je napisan: 28. jul 2019.
DaleDimi
Terapeutska masaža

Komentar je napisan: 21. jul 2019.
veverac125

Komentar je napisan: 28. jul 2019.

Otisao sam na terapeutsku masazu zbog preblema sa ledjima i prirode posla. Odusevljen sam. Masaza je bas prijala i tegobe su manje. Prijatna atmosfera, profesionalna usluga.
Preporucujem!

Datum aktivnosti: jul 2019.
2  Hvala korisniku DaleDimi
Komentar je napisan: 21. jul 2019.

Bio sam 2 puta i oduševljen sam, veliki pozdrav za devojke, odlična masaža, jako prijatno mesto, laka komunikacija, ok cene.

Datum aktivnosti: jun 2019.
3  Hvala korisniku veverac125
Komentar je napisan: 19. jul 2019.

Sve pohvale za mladu ekipu koja stručno radi u ovom centru. Oduševljena sam ambijentom, profesionalizmom i neposrednošću. Moja iskrena preporuka! Bravo!

Datum aktivnosti: jun 2019.
3  Hvala korisniku Lidija_Milikic
Komentar je napisan: 21. avgust 2018.

Devojka koja masira je pravi profesionalac koja bas ima jacinu u rukama i vidi se da voli i poznaje svoj posao.
Ruke joj se pozlatile jer ja lebdim posle njene masaze :)

Tople preporuke,

Milica Bajcetic

Datum aktivnosti: avgust 2018.
12  Hvala korisniku MilicaM443
Komentar je napisan: 3. avgust 2018. sa mobilne aplikacije

Extra opustanje!
Relaks masaza, prijatna atmosfera i ljubazno osoblje - dobitna kombinacija!
Bravo, samo tako nastavite!

Datum aktivnosti: jul 2018.
8  Hvala korisniku Bojan M