Najbolja masaša u gradu

Prijatno mesto, povoljne cene, sjajna masaža, koliko sam shvatio sve maserke su školovane... pročitajte više

Komentar je napisan: 2. decembar 2020.
DRD12345
NAJBOLJA MASAZA IKADA!!!

Komentar je napisan: 2. avgust 2019.
TanjaSvetskaPutnica

Komentar je napisan: 2. avgust 2019.

Za salon sam cula po preporuci. Odlucila sam se za terapeutsku masazu jer sam nedavno imala problema sa donjim delom ledja. Mlade devojke predane poslu, profesionalne, masiraju strucno i jako! Putujem cesto svuda po svetu i rado idem na masaze gde god se zatekla. Ovo je verujte bila najbolja masaza koju sam imala ikada! Svaka cast ! Nastavite sa odlicnim kvalitetom ! Ja cu vas posecivati i dalje redovno!

Datum aktivnosti: avgust 2019.
2  Hvala korisniku TanjaSvetskaPutnica
Komentar je napisan: 28. jul 2019.

Otisao sam na terapeutsku masazu zbog preblema sa ledjima i prirode posla. Odusevljen sam. Masaza je bas prijala i tegobe su manje. Prijatna atmosfera, profesionalna usluga.
Preporucujem!

Datum aktivnosti: jul 2019.
3  Hvala korisniku DaleDimi
Komentar je napisan: 21. jul 2019.

Bio sam 2 puta i oduševljen sam, veliki pozdrav za devojke, odlična masaža, jako prijatno mesto, laka komunikacija, ok cene.

Datum aktivnosti: jun 2019.
3  Hvala korisniku veverac125
Komentar je napisan: 20. jul 2019.

Sve pohvale za mladu ekipu koja stručno radi u ovom centru. Oduševljena sam ambijentom, profesionalizmom i neposrednošću. Moja iskrena preporuka! Bravo!

Datum aktivnosti: jun 2019.
3  Hvala korisniku Lidija_Milikic
Komentar je napisan: 21. avgust 2018.

Devojka koja masira je pravi profesionalac koja bas ima jacinu u rukama i vidi se da voli i poznaje svoj posao.
Ruke joj se pozlatile jer ja lebdim posle njene masaze :)

Tople preporuke,

Milica Bajcetic

Datum aktivnosti: avgust 2018.
12  Hvala korisniku MilicaM443