“Okay”
Komentar o hotelu Keops Palačinkarnica

Keops Palačinkarnica
Rangiran na 20. mestu od 55 desert u Beogradu
Komentar je napisan: 25. maj 2019. sa mobilne aplikacije

Veoma razocaravajuce iskustvo. Espreso posluzen bez case sa vodom. Hranu smo cekali vise od 40 minuta dok su nam pauci igrali po stolu. Ali koliko para toliko muzike. Palacinke su bile ukusne ali ovde iskljucivo jesti slatke a ne slane. Soja sos koja se koristi za dekoraciju unisti ukus palacinke jer se nadje svud po njoj. Ambijent i muzika su zadovoljavajuci.

Hvala korisniku angelmihajlo
NikolaGegoj, Public Relations Manager objekta Keops Palačinkarnica, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 31. maj 2019.

Poštovani, jako nam je žao što ste stekli takav utisak o nama. Potrudićemo se da poboljšamo našu uslugu što je više moguće i nadamo se da ćete nam dati drugu priliku da popravimo utisak.

Što se slanih palačinki tiče, moramo da naglasimo da se soja sos sos nikada ne stavlja preko palačinke, več tartar sos koji po meniju ide preko palačinke ali je naravno moguće da, ukoliko tražite, ne stavimo isti. Lep pozdrav!

Komentar je napisan: 3. septembar 2018.

Veliki izbor ukusa i dodataka. Zaista fantasticne palacinke! Neki su probali slane a neki slatke i svi smo prezadovoljni. Vidimo se uskoro ponovo!

Hvala korisniku Vanja_St
Nikola G, Public Relations Manager objekta Keops Palačinkarnica, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 5. septembar 2018.

Hvala vam puno na pozitivnoj oceni i lepim rečima, jedva čekamo ponovo da vas ugostimo!

Komentar je napisan: 23. avgust 2018. sa mobilne aplikacije

Opuštena i prijatna atmosfera, palačinke su jako ukusne, osoblje veoma profesionalno, lepo mesto, svaka preporuka.

Hvala korisniku TuristaBgd
Nikola G, Public Relations Manager objekta Keops Palačinkarnica, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 4. septembar 2018.

Hvala vam puno na pozitivnoj oceni i lepim rečima. Jedva čekamo ponovo da vas ugostimo!

Komentar je napisan: 10. jul 2018. sa mobilne aplikacije

Lep pogled na Dunav, ljubazno osoblje, brza usluga, porcije su dovoljno velike i cena je ok. Jedina zamerka je dozvoljeno pušenje. Zaista zna da bude jako zagušljivo i ne može da se u potpunosti uživa u ukusnim palačinkama. Bilo bi dobro da makar postoji potpuno odvojen deo za nepušače.

Datum posete: jul 2018.
Hvala korisniku JojaKorda
Nikola G, Public Relations Manager objekta Keops Palačinkarnica, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 13. jul 2018.

Hvala vam puno na vašem komentaru i kritikama. Uzećemo vaš komentar u obzir i potruditi se da ispravimo nedostatke u budućnosti!

Komentar je napisan: 5. mart 2018. sa mobilne aplikacije

Restoran je dosta lepo uredjen,konobari su ljubazni,a palacinke najbolje koje sam ikad probao. Svaka cast Keopsu.

Datum posete: februar 2018.
Hvala korisniku Nikola Č
Nikola G, Public Relations Manager objekta Keops Palačinkarnica, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 8. mart 2018.

Hvala vam puno na lepim rečima i pozitivnoj oceni. Jedva čekamo da vas ponovo ugostimo!

Putnici koji su gledali informacije o mestu Keops Palačinkarnica gledali su i

Keops Palačinkarnica – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!