Alhemicar

Komentar je napisan: 1. jun 2019.
obradovic2018
Topla preporuka!

Komentar je napisan: 13. maj 2019.
Escape R
Vršac, Srbija

Komentar je napisan: 1. jun 2019. sa mobilne aplikacije

Fenomenalna soba! Ne mogu dovoljno da nahvalim ovu sobu, mi smo odusevljeni. Najbolja za sada u Bg, bolja i od Robin Huda, Masona, Tesle itd.. Prelepo je sredjena, atmosfera besprekorna, zadaci tezi, ali logicni i nisu standardni. Sve je besprekorno radilo u sobi, najbolje escape iskustvo do sada! Obavezno posetite!

Datum aktivnosti: jun 2019.
Hvala korisniku obradovic2018
Tatjana V, Owner objekta Escape Quest, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 2. jun 2019.

Hvala

Komentar je napisan: 13. maj 2019.

Vidi se da je dosta truda i vremena uloženu u izradu soba. Zadaci su inovativni, zabavni i umereno teški. U svakoj igri imate WOW efekat, pogotovo u Alhemičaru, a upravo takvi efekti se pamte i prepričavaju. Game Master se javlja taman koliko i kada treba. Sve pohvale.

Datum aktivnosti: maj 2019.
Hvala korisniku Escape R
Tatjana V, Owner objekta Escape Quest, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 14. maj 2019.

Hvala najlepše. Trudićemo se da nam takve budu i ostale sobe.

Komentar je napisan: 4. mart 2018.

Bili smo u dosta soba pre nego sto smo otisli u sobu Muzej. Nije nam se dopala ni malo. Atmosfera je 0 bez ikakvog karikiranja, zadaci su forsirani i osrednji. Nasa preporuka je zaobici ovu sobu.

Datum aktivnosti: februar 2018.
Hvala korisniku orphanViking
Tatjana V, Owner objekta Escape Quest, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 9. mart 2018.

Postovani

Zao nam je sto Vam se soba nije svidela.
Nemoguce je napraviti sobu koja ce se svideti bas svima, ali trudimo se.

Komentar je napisan: 17. mart 2017. sa mobilne aplikacije

Jako zanimljiva i lepo osmisljena soba. Sa skrivenim **** i laserima:) Zadaci su bili umereno teski. Iskrena preporuka.

Datum aktivnosti: mart 2017.
Hvala korisniku vanjacvetic
Tatjana V, Owner objekta Escape Quest, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 18. mart 2017.

Hvala

Komentar je napisan: 28. septembar 2015.

Odlična zabava! Sjajno smo se zabavili rešavajući zadatke. Dobar koncept, sve lepo radi. Jedva čekamo novu sobu!

Datum aktivnosti: septembar 2015.
1  Hvala korisniku ccicca
Tatjana V, Owner objekta Escape Quest, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 12. novembar 2015.

It is our greatest pleasure to have clients that are satisfied with our service. Thank you for your kind review.