“Ukusnoooo”
Komentar o hotelu le Bon Appetit

le Bon Appetit
Kuhinje: brza hrana
Komentar je napisan: 14. novembar 2017.

Odličan izbor, kvalitet takođe. Moj omiljeni izbor potaž dana (kesten, brokoli, bundeva, paradajz) kao i sve vrste salata. Burger još nisam probala kao ni slatkiše, ali spremama se. Osoblje ljubazno, predusretljivo, sve pohvale

Hvala korisniku Biljana L

Komentar je napisan: 15. februar 2016.

Svratio sam pre neki dan s prijateljima u ovaj restoran. Narucio sam mediteransku piletinu i smoothie (banana, pomorandza, jagoda). Sve je zaista ukusno, sveze i pripremljeno na izvrstan nacin, a vlasnik (koji je ujedno i kuvar) je zaista ljubazan i predusretljiv. Topla preporuka!

1  Hvala korisniku Dragan D
Komentar je napisan: 2. februar 2016.

Najbolje za doručak. Ali probajte i burger.
Za uz koktel može da se gricne čips, ali i neka hrskava piletina. :)

1  Hvala korisniku Branko G
Komentar je napisan: 21. decembar 2015.

Iako nisam ljubitelj brze hrane, svratio sam u ovaj objekat jer sam imao pola sata vremena. Posto je meni dosta uobicajen, odlucio sam se za arugulu ( rukola, pecena cvekla, koziji sir ) i old school burger. Vrlo ukusno, ali nista sto bi me fasciniralo. Za razliku od umaka, prilozi su daleko ispod ocekivanja. Ipak, ono sto spremaju rade veoma dobro.

1  Hvala korisniku videopromocija
Komentar je napisan: 10. decembar 2015.

Upravo cekamo najbolji burger na svetu!
Juce u ovo vreme smo cekali najbolja krilca na svetu!!
Prekjuce... i tako svake nedelje :-)
Sve u svemu, chef Zoki je definitivno THE BEST!

Hvala korisniku TijanaPop

Putnici koji su gledali informacije o mestu le Bon Appetit gledali su i

le Bon Appetit – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!