“Nekada bio odličan, sada se "profušario"”
Komentar o hotelu Asia Food Centar

Asia Food Centar
Kuhinje: azijska
Komentar je napisan: 5. maj 2017.

Odlazim u restorane Asia Food od kada je prvi otvoren u tržnom centru Delta City. Nastavio sam da idem i u taj, i u ovaj, kao i u onaj u Brankovoj ulici.

Ovaj komentar se odnosi posebno na restoran Asia Food u ulici Kralja Milana.

Prilikom moje poslednje posete, zaposlena Kineskinja mi je stavila u kutiju za poneti dve trećine pirinča, a samo jednu trećinu glavnog jela - iako sam joj ukazao na to i odgovorila je da je "pola-pola". Ovo je nastavak trenda da se u kutije "za poneti" stavlja količinski manje hhrane nego u tanjire kada se obed konzumira u samom restoranu. I sada još i ta manja količina, PO ISTOJ CENI, u većoj nesrazmeri u odnosu pirinač (70%) samo jelo (30 %).

Hrana je inače i dalje ukusna, stoga negativno iskustvo samo za pogoršanje tokom vremena koje je opisano.

Datum posete: april 2017.
1  Hvala korisniku SrbaJovanovic

Komentar je napisan: 8. januar 2017. sa mobilne aplikacije

Odlican restoran azijske hrane!
Porcije su ogromne i izbor jela je veliki!
Obozavam piletinu s povrcem u sechuan sosu i pohovanu piletinu u slatko kiselom sosu!!

Datum posete: januar 2017.
Hvala korisniku MarijaM1110
Komentar je napisan: 24. jul 2016. sa mobilne aplikacije

Cesto narucujemo,dostava je poprilicno brza,kvalitet I ukus na visokom nivou.Za one koji vole ljuto,teletina u secuan sosu je pravi izbor,a za one sa "meksim nepcem" piletina u soja sosu ili mirisno hrskava piletina je pravi izbor.Sve u svemu, hrana za svaku pohvalu.

Datum posete: jul 2016.
2  Hvala korisniku bojanp775
Komentar je napisan: 19. januar 2016.

Odlični su što se tiče hrane. Ekstremno brza dostava. Kada bi spremali ovu hranu kod kuće, bilo bi vam duplo skuplje i teže. Sjajni su!!!

Obavezno pored standardne ponude probati i pohovani puding. Odličan je.

Datum posete: novembar 2015.
Hvala korisniku 217draganb
Komentar je napisan: 14. decembar 2015. sa mobilne aplikacije

Ubedljivo najbolja hrana azijska u Beogradu. Mada najvise mi se svidja vas novo-otvoreni restoran na Zelenom Vencu.
Sve pohvale !!

Datum posete: decembar 2015.
3  Hvala korisniku Sone94

Putnici koji su gledali informacije o mestu Asia Food Centar gledali su i

Asia Food Centar – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!