“Ok mesto, ukusna hrana”
Komentar o hotelu Asia Food Centar

Asia Food Centar
Kuhinje: azijska
Komentar je napisan: 19. oktobar 2020. sa mobilne aplikacije

Ukusna hrana, ali pomalo hladna, krompir je bio skroz hladan. Kada sam ja bio aparat za kartice im nike radio. Takodje, muski toalet im nije bio u funkciji.

Hvala korisniku bojan484

Komentar je napisan: 30. jun 2019. sa mobilne aplikacije

Dosta dobrih specijaliteta. Od slatkog izdvajam pohovani sladoled i pohovanu čokoladu. Od slanog slatko kiselu piletinu.

Datum posete: jul 2018.
Hvala korisniku Vitez333
Komentar je napisan: 12. decembar 2018.

Ovo je moj omiljeni kineski restoran u Bg-u. Svraćam makar jednom nedeljno, ili poručujem. Sve što sam probala je ukusno, preporučujem ljute specijalitete.

Datum posete: novembar 2018.
Hvala korisniku jasmina r
Komentar je napisan: 8. avgust 2018. sa mobilne aplikacije

Mnogo volim Asia Food, ali ovaj u Kralja Milana zaobidjite u sirokom luku. Momci koji rade su okej, ali zene su strasno neljubazne. Atmosfera je neprijatna. Receno mi je da se naplacuje dodatno ako se uzima jelo bez priloga. A prethodnih dana sam u lokalu u TC Stadion lagano bez ikakvih problema i doplata narucila jelo bez dodatnih priloga, jer ih ne volim. Takodje, jelo nije bilo narocito sveze.

Datum posete: jul 2018.
1  Hvala korisniku MarijaR342
Komentar je napisan: 15. mart 2018. sa mobilne aplikacije

Velike porcije, srednji kvallitet, nije skupo.Zamerka na azijsku kuhinju bez mnogo vegetarijanskih obroka, ali su mi objasnili da je ovo Srbija i da se ovde jede mnoogo mesa.
U svakom slucaju, za dane kad ste u zurbi, a ne jede Vam se pasulj, meni su sasvim zadovoljavajuci.

Datum posete: februar 2018.
Hvala korisniku Cafearara

Putnici koji su gledali informacije o mestu Asia Food Centar gledali su i

Asia Food Centar – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!