Strava

Ćerka je slavila 13.-ti rođendan sa drugarima,svi su bili oduševljeni,komentari su bili da je... pročitajte više

salesilni
Super provod

Najbolji escape room u gradu! Od pocetka do kraja zanimljivo, napeto i izazovno :) za svaku... pročitajte više

Komentar je napisan: 17. jun 2020.
Igor3571

Komentar je napisan: 15. decembar 2019.

Za 4 ljudi je idealna, svi su uspjeli nesto da pronadju i odgonetnu. Veoma misteriozna soba (iz vise delova!!), mozda cak sa previse osvetlenja u prvom delu. Tople preporuke!

Datum aktivnosti: decembar 2019.
Hvala korisniku nik_arsenic
Komentar je napisan: 7. decembar 2019.

Bila sam u the witch escape room-u i to je bilo moje najbolje iskustvo sa ovom igrom.Isla sam sa kumom,i oboma nam je bilo jako zabavno.Ova soba je za logicki um i hrabar karakter,sto smo mi bili u kombinaciji.Prepurucila bih svima da dodju u ovaj escape room.

Hvala korisniku Roving97816
Komentar je napisan: 27. novembar 2019.

Stvarno fantastično iskustvo! Nije mnogo teška soba, a zabava je zagarantovana. Tople preporuke svima!

Hvala korisniku CoffeeLover1409
Komentar je napisan: 17. novembar 2019.

Odlicna soba! Preporucam svima :) nije jako tesko, da se rijesiti ali treba se malo i pomuciti oko nekih zagonetki.
Pazili su na svaki detalj i jako je zanimljivo i zbog pozadinske muzike i izgleda soba cini vam se kao da je zadatak stvaran. Cak u ponekim trenucima ako se jako ufuras mozes se i prestrasiti, sto je pozitivno :)
Svakako cemo se vratiti da rijesimo i Aladin sobu :D

Hvala korisniku Zigi_Tea
Komentar je napisan: 1. novembar 2019.

Zanimljiva atmosferska soba. :) Gamemasteri jako ljubazni i pristupacni. Soba nije previse teska, mada je moja ekipa poprilicno uigrana. U svakom slucaju, ako neko zeli prijatno iskustvo, ima nase preporuke :)

Datum aktivnosti: oktobar 2019.
Hvala korisniku srdjanbl1