Awesome

Stvarno super, sve pohvale. Duhu od malopre zamaskirajte facu ukoliko objavljujete. PS kolega iz... pročitajte više

Komentar je napisan: 29. novembar 2020.
537aleksaa
Novi Beograd, Srbija
Iskustvo puno adrenalina

Komentar je napisan: 5. novembar 2020.
tetkaideca

Komentar je napisan: 5. novembar 2020.

Uživali smo u izuzetno zanimljivo osmišljenoj sobi. Igra je konstantno bila zanimljiva i puna neizvesnosti. Za svaku preporuku!

Datum aktivnosti: septembar 2020.
Hvala korisniku tetkaideca
Komentar je napisan: 12. jul 2020. sa mobilne aplikacije

Ćerka je slavila 13.-ti rođendan sa drugarima,svi su bili oduševljeni,komentari su bili da je najstrašniji escape room u kom su bili,svi su se odlično proveli

Datum aktivnosti: jun 2020.
Hvala korisniku salesilni
Komentar je napisan: 17. jun 2020.

Najbolji escape room u gradu! Od pocetka do kraja zanimljivo, napeto i izazovno :) za svaku preporuku

Datum aktivnosti: jun 2020.
Hvala korisniku Igor3571
Komentar je napisan: 6. mart 2020.

Sjajna soba, odlicna atmosfera, apsolutna preporuka. Svi zadaci su smisleno povezani i sve je jako dobro osmisljeno

Datum aktivnosti: mart 2020.
Hvala korisniku 270milicat
Komentar je napisan: 25. februar 2020.

Bila je to uzbudljiva I interesantna porodicna avantura - nas cetvoro - moj otac od 79 godina, sestra, njena dvanaestogodisnja cerka, I ja 25 godina mladja od oca - svi uzrasti. Veoma ljubazna I od velike pomoci Ksenija, ucinila je da ova igra dodatno bude zanimljivija. Vrlo inteligentna resenja zanimljive avanture koju smo zajednickim snagama resili ucinila je da nam poseta Escape room-u svakodnevo vraca osmeh na lice. Divna zabava I prelepa "avantura". Sve pohvale svima koji su ucinili da se divno provedemo I bar na tih sat vremena odemo u neko davno, bajkovito vreme.

Datum aktivnosti: februar 2020.
Hvala korisniku Vanja7378