“Popodne”
Komentar o hotelu Terminal GastroBar

Terminal GastroBar
Kuhinje: međunarodna
Komentar je napisan: pre 4 nedelje sa mobilne aplikacije

Restoran je lepo opremljen, prijatno za sedenje leti u basti. Sto sw tice hrane nisam zadovoljna.Jela sam picu spicy koja je bila bez ukusna ,kuvar je možda zaboravio da stavi papriku (pisalo je u ponudi), ali i sa time ne bi bila bolje jel testo je lose .Uz kapucino nismo dobili vodu , nego smo nakon traženja tek dobili. Za takav opremljen restoran, smatram da ovakvu uslugu ne zaslužuje.

Hvala korisniku Jelena T
Andrea S, Public Relations Manager objekta Terminal GastroBar, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovoreno pre 4 nedelje

Draga Jelena,

Hvala Vam na odvojenom vremenu da napišete komentar.

Srdačan pozdrav,

Komentar je napisan: 6. jul 2018. sa mobilne aplikacije

Restoran sa najboljom ponudom hrane i pića, uslugom, enterijerom, baštom, osobljem, izdvajam Sinišu konobara, najbolju uslugu i pažnju imam kada dodjem a on radi, znaci svaki dan

Hvala korisniku _majda_idf
Komentar je napisan: 1. jul 2018. sa mobilne aplikacije

Hvala Siniši koji mi je ulepsao ovaj divan dan Sve preporuke i pohvale za uslugu i ambijent

Hvala korisniku jeccav
Andrea S, Public Relations Manager objekta Terminal GastroBar, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovoreno 1. jul 2018.

Dear,

Thank you for a kind review:)

Best regards,

Komentar je napisan: 1. jul 2018. sa mobilne aplikacije

Svaka čast na usluzi! Posebno hvala Siniši koji nam je ulepšao ovo divno veče, od preporuke koktela do divnog druženja. Sve pohvale!!!

Hvala korisniku ivana89bg

Thank you dear Ivana:)

Best regards,

Komentar je napisan: 20. jun 2018. sa mobilne aplikacije

Izuzetno prijatan ambinent. Ljubazno osoblje, ukusna hrana.
Lokacija sa pogledom na Hram je odlicna, ali malo zahtevna za parkiranje. Mesto je pogodno za dnevnu i vecernju posetu. Terminal fusion (poslastica) morate da probate!

Hvala korisniku Lidija_08_10
Andrea S, Public Relations Manager objekta Terminal GastroBar, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovoreno 27. jun 2018.

Draga Lidija,

Hvala Vam na savršenom komentaru:)

Srdačan pozdrav,

TERMINAL

Putnici koji su gledali informacije o mestu Terminal GastroBar gledali su i

Terminal GastroBar – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!