“Odlicna hrana, ambijent i usluga”
Komentar o hotelu Terminal GastroBar

Terminal GastroBar
Kuhinje: međunarodna
Komentar je napisan: pre 1 nedelju

Restoran se nalazi na prelepoj lokaciji, ima veoma lepu baštu i unutrašnjost samog restorana. Hrana je za svaku preporuku, naročito suši, gambori... ćuretina sa mlincima! Hrana je sveža i ukusno pripremljena, naravno lepo servirana. Usluga je nenemetljiva, ali uvek tu za vas. Sve pohvale!

Hvala korisniku ljilja41
Tijana_Radosavljevic, Menadžer za odnose sa javnošću objekta Terminal GastroBar, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovoreno pre 1 nedelju

Poštovani,

Hvala Vam na izdvojenom vremenu da napišete ovako divan komentar.

Komentar je napisan: pre 1 nedelju sa mobilne aplikacije

Odlican bar u najboljem delu Vracara. Odlicna atmosfera, dobra hrana, sjajna usluga i veliki izbor pica i cedjenih sokova.

Hvala korisniku Dejan P

Poštovani,

Hvala puno na predivnom komentaru.

Komentar je napisan: pre 2 nedelje sa mobilne aplikacije

Listam slike po telefonu i naidjem na sliku od proslog leta na terasi ovog prelepog restorana. Kada me nije mrzelo da udjem na trip advisor i napisem komentar posle vise od 6 meseci posete znači da je restoran stvarno vredan pomena.
Hrana - Odlična ( očekivano u restoranu ovog tipa)
Ono sto je kod nas presudno u restoranima top klase kao sto je ovaj je usluga i komunikacija sa osobljem. A sve smo vam objasnili ako vam kazemo da smo se posle prvog kontakta sa konobarom osećali kao da smo tu 100ti put. Apsoulutnih 5 zvezdica za ovo mesto

Hvala korisniku YoNenad
Tijana_Radosavljevic, Menadžer za odnose sa javnošću objekta Terminal GastroBar, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovoreno pre 2 nedelje

Poštovani,

Hvala Vam na izdvojenom vremenu da napišete ovako divan komentar.

Komentar je napisan: pre 2 nedelje sa mobilne aplikacije

Posetili smo Terminal posle duzeg vremena...utisak je mnigo bolji,hrana ukusna,deci meni lepo osmisljen,izuzetan ambijent...hvala konobaru Danijelu na paznji i ljubaznosti

Hvala korisniku Ljubicica12

Poštovani,

Hvala puno na predivnom komentaru.

Komentar je napisan: pre 2 nedelje sa mobilne aplikacije

Preporuka za sve gurmane i sladokusce,odlican izbor za uzivanje u hrani,picu,ambijentu sa ljubaznim osobljem,posebno pozdrav konobaru Vladanu

Hvala korisniku Peraa12345

Poštovani,

Zahvaljujemo se na divnim rečima.

Terminal Gastro Bar

Putnici koji su gledali informacije o mestu Terminal GastroBar gledali su i

Terminal GastroBar – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!