“Kafa 😊”
Komentar o hotelu Terminal GastroBar

Terminal GastroBar
Kuhinje: međunarodna
Komentar je napisan: 12. mart 2020. sa mobilne aplikacije

Posle posla umorna sam htela da se opustim negde na miru. Posto radim na slaviji obicno setam u okolini. Ovog puta sam sela kod vas. Usluzio me mnogo ljubazan konobar Luka Z. Uz kafu i cedjenu pojela sam i dezert. Bas sam uzivala. Vraticu se ponovo

Hvala korisniku gigava92

Komentar je napisan: 10. mart 2020.

Divan ambijent za porodicu.Nedeljom imaju animatore za decu,tako da roditelji mogu da se opuste.Osoblje ljubazno,posebno bi pomenuo konobare Anta i Daniela Misolica.Ps:Lepa mu brada

Hvala korisniku PetarPavlovic123
Komentar je napisan: 7. mart 2020.

Odlicna usluga
Uvek prijatna atmosfera , ljubazno osoblje koje vas doceka na ulazu odmah. Sve pohvale za ceo kolektiv a najvise za konobara Acu Babović

Hvala korisniku Marija12345678
Tijana_Radosavljevic, Public Relations Manager objekta Terminal GastroBar, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 8. mart 2020.

Poštovani,

Hvala puno na predivnom komentaru.

Terminal Gastro Bar

Komentar je napisan: 7. mart 2020.

Odlican restoran i osoblje.Sve pohvale za konobara Antu Babovica na odlicnoj profesionalnosti i ljubaznosti.

Hvala korisniku Slavica1234567

Poštovani,

Zahvaljujemo se na divnim rečima.

Terminal Gastro Bar

Komentar je napisan: 2. mart 2020.

Uvek prijatna poseta, ljubazno osoblje koje vas doceka na ulazu odmah. Sve pohvale za ceo kolektiv a najvise za konobara Peđu

Hvala korisniku jevtic_r
Tijana_Radosavljevic, Public Relations Manager objekta Terminal GastroBar, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 4. mart 2020.

Poštovani,

Hvala puno na predivnom komentaru.

Terminal Gastro Bar

Putnici koji su gledali informacije o mestu Terminal GastroBar gledali su i

Terminal GastroBar – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!