“Los servis”
Komentar o hotelu Terminal GastroBar

Terminal GastroBar
Kuhinje: međunarodna
Komentar je napisan: 7. januar 2021. sa mobilne aplikacije

Konobari vrlo ne profesionalni, hrana preskupa..Jela su ne ukusna.Cela atmosvera u lokalu je losa. Higijena lokala nije na zavidnom nivou..

Datum posete: januar 2021.
1  Hvala korisniku markons1

Komentar je napisan: 10. oktobar 2020. sa mobilne aplikacije

Dva puta sam narucila hranu online u poslednje 3 nedelje i nijednom mi nije stigla, jer im ne radi aplikacija navodno, a meni je oba puta stigla potvrda da je porudzbina primljena.

Hvala korisniku Tjtdj
Tijana_Radosavljevic, Public Relations Manager objekta Terminal GastroBar, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 13. oktobar 2020.

Postovani,

Hvala vam sto ste izdvojili vreme da napisete komentar. Veoma nam je zao zbog vaseg iskustva i nadamo se da cemo imati priliku da vas ponovo ugostimo i popravimo utisak.

Srdacan pozdrav!

Tijana R, menadzer za odnose s javnoscu

Komentar je napisan: 12. mart 2020. sa mobilne aplikacije

Posle posla umorna sam htela da se opustim negde na miru. Posto radim na slaviji obicno setam u okolini. Ovog puta sam sela kod vas. Usluzio me mnogo ljubazan konobar Luka Z. Uz kafu i cedjenu pojela sam i dezert. Bas sam uzivala. Vraticu se ponovo

Hvala korisniku gigava92
Tijana_Radosavljevic, Public Relations Manager objekta Terminal GastroBar, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 27. maj 2020.

Poštovani,

Hvala Vam na izdvojenom vremenu da napišete ovako divan komentar.

Terminal Gastro Bar

Komentar je napisan: 10. mart 2020.

Divan ambijent za porodicu.Nedeljom imaju animatore za decu,tako da roditelji mogu da se opuste.Osoblje ljubazno,posebno bi pomenuo konobare Anta i Daniela Misolica.Ps:Lepa mu brada

Hvala korisniku PetarPavlovic123

Poštovani,

Zahvaljujemo se na divnim rečima.

Terminal Gastro Bar

Komentar je napisan: 7. mart 2020.

Odlicna usluga
Uvek prijatna atmosfera , ljubazno osoblje koje vas doceka na ulazu odmah. Sve pohvale za ceo kolektiv a najvise za konobara Acu Babović

Hvala korisniku Marija12345678
Tijana_Radosavljevic, Public Relations Manager objekta Terminal GastroBar, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 8. mart 2020.

Poštovani,

Hvala puno na predivnom komentaru.

Terminal Gastro Bar

Putnici koji su gledali informacije o mestu Terminal GastroBar gledali su i

Terminal GastroBar – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!