“Odlican!”
Komentar o hotelu Hotel Mint

Najbolje cene za period
Prijavljivanje dd.mm.gggg. Odjavljivanje dd.mm.gggg.
Cene su za 1 sobu, 2 odrasla(ih)
Prikaži cene
Uporedite najbolje cene sa najpopularnijih sajtova za putovanja
i još 10 sajtova!
Hotel Mint
Rangiran na 1. mestu od 89 hotela u Beogradu
Komentar je napisan: 19. januar 2018.

Odlicna cena za top uslugu, sve je cisto uredno, novo, sredjeno, apsolutno opravdava svaki dinar, dorucak je raznovrsan, lokacija je jako dobra, postoji i parking, i ukupan utisak je da cemo svakako doci ponovo :)

• Datum boravka: januara 2018., putovao/la je sa partnerom
Hvala korisniku Stefan M
HotelMintBelgrade, Manager objekta Hotel Mint, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovoreno pre 4 nedelje

Dear Stefan M,
It was a great pleasure reading your wonderful review! Thank you from the entire Hotel Mint team.
With delight we read how you enjoyed everything our hotel has to offer, from our location, room amenities to our breakfast choices. Our attentive staff is always eager to provide excellent service and when the guests recognize it that means our mission is a successful one.
Looking forward to your next arrival!
With kind regards,
Manager

Komentar je napisan: 2. novembar 2017.

Ne znam zašto ima samo 4 zvjezdice, kada je sve na nivou hotela sa 5 zvjezdica. Soba je prostrana i ima sve što treba putniku, kao i veoma čisto kupatilo. Ma sve je bilo fenomenalno. Osoblje je izuzetno susretljivo, ljubazno i elokventno.

• Datum boravka: oktobra 2017., putovao/la je sa partnerom
Hvala korisniku SwanSarajevo
HotelMintBelgrade, Manager objekta Hotel Mint, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovoreno 10. novembar 2017.

Poštovani SwanSarajevo,
Pre svega, dozvolite da Vam se zahvalimo sto ste izabrali nas Hotel Mint za Vas boravak u Beogradu. U ime svih zaposlenih u Hotelu Mint, zahvaljujem Vam na zaista divnoj oceni. Drago nam je da smo uspeli da ispunimo Vasa ocekivanja i da ste uzivali u svom boravku kod nas. Vasa recenzija je pokazatelj da smo na pravom putu ka visokim ciljevima koje smo sebi postavili.
Jos jednom, hvala najlepse na svemu
Radujemo se Vasem sledecem boravku
Srdacan pozdrav I sve najlepse, u ime Hotela Mint, Jelena Kostic

Komentar je napisan: 30. oktobar 2017.

Lokacija hotela izvrsna, sporedna ulica, bez buke. Hotel je odlično opremljen, dizajnerski uređen. Kreveti su izvrsni za spavanje. Sve je uredno i čisto. Doručak po izboru. Ima svega za svačiji ukus. Filter kava je pravo otkriće, ne znam koju koriste ali je izvrsna. Što se tiče personala, samo riječi pohvale. Jako ljubazni i susretljivi. Pravi primjer kakvi trebaju hotelijeri biti, nenametljivi, ljubazni i iskreni. Hotel ima vlastiti parking koji se nenaplaćuje. Cijena je sasvim OK. Bio sam nekoliko puta i opet ću doći.

Savet o sobi: Sve su sobe dostupne liftom. Mirna ulica.
Prikaži još saveta o sobama
  • Datum boravka: oktobra 2017., putovao/la je sa partnerom
Hvala korisniku IvekFiume

Dear IvekFiume,
Thank you so much for your kind feedback and recommendation.
We pride ourselves on offering the finest services and appreciate that you have acknowledged that. We are overjoyed to read you have found our hotel with all it's amenities to be suitable for you. We strive to deliver perfection to each and every guest and it is a pleasure to hear that our efforts have not gone unnoticed.
It was pleasure having You as our guest and we look forward to welcoming you back to Hotel Mint in the near future.
Best regards,

TripAdvisor član
Komentar je napisan: 12. avgust 2017. sa mobilne aplikacije

Osoblje izuzetno ljubazno!
Soba u kojoj smo bili je prostrana, sve je novo i savrseno cisto! Krevet prostran i neverovatno udoban! Dodala bih jos dva jastuka za savrsen ugodjaj i nas koji volimo vece uzglavlje. Da sam trazila sigurno bi nam izasli u susret.

Datum boravka: avgusta 2017., putovao/la je sa partnerom
Hvala korisniku TripAdvisor član
HotelMintBelgrade, Manager objekta Hotel Mint, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovoreno 17. avgust 2017.

Dear guest,
Many thanks for taking the time to share the positive feedback about your experience at Hotel Mint.

On behalf of everybody here, I truly appreciate your kind comments which I have shared with the entire team. We really appreciate your kind words about our hotel, especially in regards to our staff and comfort of rooms.

Thank you once again for your positive review and we look forward to hosting you once again soon.

Kind regards,
Manager

Komentar je napisan: 11. avgust 2017.

ljubazno i uslužno osoblje,hrana vrhunska obilata za svačiji ukus.Sobe uredne prostrane.Dobra lokacija,blizina javnog prijevoza.Prilikom sljedećeg posjeta obavezno se vidimo i odsjedamo tamo.Hotel za svaku preporuku.

Savet o sobi: Preporučam sobe na višim katovima
Prikaži još saveta o sobama
  • Datum boravka: aprila 2017., putovao/la je sa prijateljima
Hvala korisniku ivanale992

Dear ivanale992,
Thank you for your nice review and also, thank you for your recent stay. Your recommendation is greatly appreciated. We are glad to read we provided everything you expected and more. Thank you for being our guest and we hope you can visit us again!
Cordially,
Manager

Možda će vam se dopasti i ovi hoteli...
Putnici su pogledali i ove hotele u Beogradu
Na udaljenosti od 0,2 km
Jump INN Hotel Belgrade
Br. 8 od 89 u: Beograd
306 komentara
Prikaži cene

Hotel Mint – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!

Dodatne informacije – Hotel Mint

Adresa: Kvarnerska 4, Beograd 11040, Srbija
Broj telefona:
Lokacija: Srbija > Beograd
Pogodnosti:
Poslovni centar sa pristupom internetu Besplatni parking Dozvoljeni kućni ljubimci Restoran Usluga u sobama Prevoz do aerodroma
Stil hotela:
Rangiran na 1. mestu od 89 hotela u Beogradu
Raspon cena: 5.680 RSD - 7.991 RSD (Na osnovu prosečnih cena za standardnu sobu)
Kategorija hotela:Zvezdice: 3,5 — Hotel Mint 3.5*
Broj soba: 22
Opcije rezervacije:
TripAdvisor je ponosan na partnerstvo sa Hotels.com, Booking.com i 5viajes2012 S.L. jer možete da pravite bezbedne rezervacije za Hotel Mint. Svakog meseca pomažemo milionima putnika da pronađu savršeni hotel za privatna i poslovna putovanja, uvek uz najbolje popuste i specijalne ponude.

Da li je ovo vaš profil na TripAdvisoru?