Hotel Mint
71 US$
148 US$
130 US$
  • Doručak je uključen
Balkan Hotel Garni(Beograd)(Najbolje za vaš novac!)
56 US$
96 US$
92 US$
Priceline
  • Doručak je uključen
Komentar je napisan: 2. novembar 2017.

Ne znam zašto ima samo 4 zvjezdice, kada je sve na nivou hotela sa 5 zvjezdica. Soba je prostrana i ima sve što treba putniku, kao i veoma čisto kupatilo. Ma sve je bilo fenomenalno. Osoblje je izuzetno susretljivo, ljubazno i elokventno.

• Datum boravka: oktobar 2017., putovao/la je sa partnerom
1  Hvala korisniku SwanSarajevo
HotelMintBelgrade, Manager objekta Hotel Mint, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovoreno 10. novembar 2017.

Poštovani SwanSarajevo,
Pre svega, dozvolite da Vam se zahvalimo sto ste izabrali nas Hotel Mint za Vas boravak u Beogradu. U ime svih zaposlenih u Hotelu Mint, zahvaljujem Vam na zaista divnoj oceni. Drago nam je da smo uspeli da ispunimo Vasa ocekivanja i da ste uzivali u svom boravku kod nas. Vasa recenzija je pokazatelj da smo na pravom putu ka visokim ciljevima koje smo sebi postavili.
Jos jednom, hvala najlepse na svemu
Radujemo se Vasem sledecem boravku
Srdacan pozdrav I sve najlepse, u ime Hotela Mint, Jelena Kostic

Komentar je napisan: 30. oktobar 2017.

Lokacija hotela izvrsna, sporedna ulica, bez buke. Hotel je odlično opremljen, dizajnerski uređen. Kreveti su izvrsni za spavanje. Sve je uredno i čisto. Doručak po izboru. Ima svega za svačiji ukus. Filter kava je pravo otkriće, ne znam koju koriste ali je izvrsna. Što se tiče personala, samo riječi pohvale. Jako ljubazni i susretljivi. Pravi primjer kakvi trebaju hotelijeri biti, nenametljivi, ljubazni i iskreni. Hotel ima vlastiti parking koji se nenaplaćuje. Cijena je sasvim OK. Bio sam nekoliko puta i opet ću doći.

Savet o sobi: Sve su sobe dostupne liftom. Mirna ulica.
  • Datum boravka: oktobar 2017., putovao/la je sa partnerom
Hvala korisniku IvekFiume

Dear IvekFiume,
Thank you so much for your kind feedback and recommendation.
We pride ourselves on offering the finest services and appreciate that you have acknowledged that. We are overjoyed to read you have found our hotel with all it's amenities to be suitable for you. We strive to deliver perfection to each and every guest and it is a pleasure to hear that our efforts have not gone unnoticed.
It was pleasure having You as our guest and we look forward to welcoming you back to Hotel Mint in the near future.
Best regards,

TripAdvisor član
Komentar je napisan: 12. avgust 2017. sa mobilne aplikacije

Osoblje izuzetno ljubazno!
Soba u kojoj smo bili je prostrana, sve je novo i savrseno cisto! Krevet prostran i neverovatno udoban! Dodala bih jos dva jastuka za savrsen ugodjaj i nas koji volimo vece uzglavlje. Da sam trazila sigurno bi nam izasli u susret.

Datum boravka: avgust 2017., putovao/la je sa partnerom
Hvala korisniku TripAdvisor član
HotelMintBelgrade, Manager objekta Hotel Mint, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovoreno 17. avgust 2017.

Dear guest,
Many thanks for taking the time to share the positive feedback about your experience at Hotel Mint.

On behalf of everybody here, I truly appreciate your kind comments which I have shared with the entire team. We really appreciate your kind words about our hotel, especially in regards to our staff and comfort of rooms.

Thank you once again for your positive review and we look forward to hosting you once again soon.

Kind regards,
Manager

Komentar je napisan: 11. avgust 2017.

ljubazno i uslužno osoblje,hrana vrhunska obilata za svačiji ukus.Sobe uredne prostrane.Dobra lokacija,blizina javnog prijevoza.Prilikom sljedećeg posjeta obavezno se vidimo i odsjedamo tamo.Hotel za svaku preporuku.

Savet o sobi: Preporučam sobe na višim katovima
  • Datum boravka: april 2017., putovao/la je sa prijateljima
Hvala korisniku ivanale992

Dear ivanale992,
Thank you for your nice review and also, thank you for your recent stay. Your recommendation is greatly appreciated. We are glad to read we provided everything you expected and more. Thank you for being our guest and we hope you can visit us again!
Cordially,

TripAdvisor član
Komentar je napisan: 8. jul 2017. sa mobilne aplikacije

Vrhunsko osoblje i prijatan ambijent, hrana je isto odlicna, samo za moj ukus je malo skromniji dorucak, ali je zato vecera na jako visokom nivou i sto se tice ukusa i sto se tice obima hrane. Sobe su velike i jako uredne. Odlicna lokacija Sve u svemu svaka preporuka

Datum boravka: jun 2017., putovao/la je sa partnerom
Hvala korisniku TripAdvisor član
HotelMintBelgrade, Manager objekta Hotel Mint, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovoreno 20. jul 2017.

Postovani,

Hvala Vam na visokoj oceni i vremenu da napisete svoje misljenje o nasem hotelu.
Hvala Vam sto ste pomenuli nase osoblje i prijatan ambijent.
Takodje, hvala na preporuci
Nadamo se da cete biti nas gost ponovo,

Zelimo Vam sve najlepse

Srdacan pozdrav