“✅”
Komentar o hotelu Franš

Franš
Pogodno za: romantični, lokalna kuhinja, poslovni sastanci, specijalne prilike, velike grupe
Opcije za ručavanje: ručak, večera, doručak, otvoreno noću, dostava na kućnu adresu, rezervacije
Komentar je napisan: 9. februar 2019. sa mobilne aplikacije

Svake godine za rođendan dođem sa najboljom prijateljicom na rucak ovde. Prelep ambijent, divna kuhinja, još divniji konobari koji uvek pripreme neki mali znak pažnje ( poklon ) i rođendansku pesmicu. Ja imam omiljenog i sigurna sam najboljeg konobara koji je na slikama, veliki pozdrav za njega i veliko hvala!

Hvala korisniku Perfect_passion
FransPR, Public Relations Manager objekta Franš, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 27. februar 2019.

Toliko nam je drago da cujemo ovakve reci! Hvala Vam na poverenju, zaista nam je velika cast! Sve najbolje zelimo, puno pozdrava od naseg kolektiva!

Komentar je napisan: 9. februar 2019. sa mobilne aplikacije

Hrana izvrsna,kao i ambijent samog restorana,osoblje vrlo ljubazno,vrlo rado cemo se vratiti. Cure iz Zagreba!

Hvala korisniku 631katarinak

Veliko nam je zadovoljstvo i cast! Najlepse hvala! Sve najbolje zelimo!

Komentar je napisan: 3. februar 2019. sa mobilne aplikacije

Predivan ambijent, iznimno ljubazno osoblje, veliki izbor hrane koja je odlično pripremljena i ukusna!

Hvala korisniku danielak134
FransPR, Public Relations Manager objekta Franš, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 4. februar 2019.

Hvala Vam na predivnim rečima, velika nam je čast! Sve najbolje želimo!

Komentar je napisan: 23. januar 2019. sa mobilne aplikacije

Subota uveče, porodični ručak i proslava rođendana supruge.
Ukusna hrana i odlična usluga u lepom ambijentu.
Sve pohvale za ekipu sa šeširima!

Datum posete: januar 2019.
Hvala korisniku ivanned73

Velika nam je čast. Najlepše hvala na predivnim rečima, i što ste odabrali naš restoran za tako lepu proslavu! Sve najbolje želimo!

Komentar je napisan: 2. oktobar 2018. sa mobilne aplikacije

Bilo je ovo pre dve godine kada nas je mama napustila, od šoka i tuge hrana nam nije bila prioritet. U to jesenje vreme je njen rodjendan i taj dan smo trazili restoran u gradu koji pravi knedle bar priblizno kao njene da pojedemo i mislimo na nju.. U gradu Beogradu jedino Fransh nudi i tradicionalne kolace-a ne samo “cheesecake”, usluga je bila divna, jedan lep jesenji dan, na kraju kad smo trebali da platimo konobar je rekao da je racun placen.. I dalje ne znamo zasto smo ih dobili gratis i ko je platio racun.. Inace nije to bio prvi put da smo isli u Fransh, ali je bio poseban povod i izasli smo sa osecajem da je mama sa nama.. Male stavri cine zivot lepsim! Hvala!

Datum posete: oktobar 2018.
1  Hvala korisniku Sanyci
FransPR, Public Relations Manager objekta Franš, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 18. oktobar 2018.

Dirnuti smo Vašim komentarom i počastvovani što ste baš u našem restoranu proveli tako poseban trenutak. Hvala Vam od srca.

Putnici koji su gledali informacije o mestu Franš gledali su i

Franš – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!