“Posle toliko preporuka veliko razocatanje !!!”
Komentar o hotelu Franš

Franš
Pogodno za: velike grupe, lokalna kuhinja, specijalne prilike, poslovni sastanci, romantični
Opcije za ručavanje: otvoreno noću, večera, doručak, ručak, dostava na kućnu adresu, rezervacije
Komentar je napisan: 25. decembar 2019. sa mobilne aplikacije

Postovani ,
Pocelo je od pocetka ispod proseka za takav restoran.
Na stolu fali pola stvari , nema case , fali salveta , i sve donose iz nekoliko puta .
Cekamo konobara duze vreme a kad se pojavljuje vremesni gospodin ne predstavlja se ali na izgled jako prijatan tako da sam pinislio mozda ce biti bolje .
Jela su bila kako se i ocekivalo od takvog restorana , ukusna,ali nista wow.
Kad sam narucio drugu casu vina morao sam da posle 20 min trazim od drugog konobara da je donese da bih zavrsio jelo. Sto se tice kad sam narucio kafu opet sam cekao da se donese dugo vremena . Isto se dogodilo i za dezert morali smo drugi put da narucujemo da bi dobili cokoladni sufle koji u stvari i nije bio sufle . Takav restoran bi trebao da sluzi ono sto pise i da se informise sta je u stvari pravi cokoladni sufle.
Jako razocaranje i vise se necemo vracati ali i talvu cemo preporuku davati.
Ocena je zbog hrane takva inace bi bila 0.

Hvala korisniku Marko O
FransPR, Public Relations Manager objekta Franš, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 30. decembar 2019.

Poštovani Marko,
Žao nam je što ste poneli ovakve utiske iz restorana. Velike su gužve pred praznike, ali to svakako nije opravdanje, i žao nam je što nismo opravdali očekivanja. Najiskrenije se nadamo d aćete nam dati drugu šansu, da pokušamo da popravimo utisak. Želimo Vam lepe praznike i sve najbolje. Tim restorana Franš

Komentar je napisan: 8. oktobar 2019.

Predivno uređeno dvorište, opušteno i fino! Veoma ljubazno osoblje, uvek sa osmehom Pet friendly, tako da i sa ljubimcima možeš sesti i odmoriti u šetnji, osoblje voli životinje! Divna atmosfera!

1  Hvala korisniku Memi0202
FransPR, Public Relations Manager objekta Franš, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 9. oktobar 2019.

Hvala Vam na divnim recima. Veliko nam je zadovoljstvo da ste uzivali u nasem restoranu. Sve najbolje zelimo! Thank you for this great review, we are so pleased you enjoyed your visit to our restaurant! Many regards from our team!

Komentar je napisan: 4. mart 2019. sa mobilne aplikacije

Predivan ambijent. Ljepsu terasu nismo vidjeli. Usluga na zavidnoj razini i nevjerojatno ljubazna, pogotovo Dragan Lazic.
Hrana iznad prosijeka! Vratit cemo se sigurno.
Veliki pozdrav iz Senja.

Datum posete: mart 2019.
1  Hvala korisniku 485masal
FransPR, Public Relations Manager objekta Franš, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 15. mart 2019.

Hvala Vam na predivnim rečima, veliko nam je zadovoljstvo! Sve najbolje želimo!

Komentar je napisan: 9. februar 2019. sa mobilne aplikacije

Hrana izvrsna,kao i ambijent samog restorana,osoblje vrlo ljubazno,vrlo rado cemo se vratiti. Cure iz Zagreba!

Datum posete: februar 2019.
1  Hvala korisniku 631katarinak
FransPR, Public Relations Manager objekta Franš, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 27. februar 2019.

Veliko nam je zadovoljstvo i cast! Najlepse hvala! Sve najbolje zelimo!

Komentar je napisan: 3. februar 2019. sa mobilne aplikacije

Predivan ambijent, iznimno ljubazno osoblje, veliki izbor hrane koja je odlično pripremljena i ukusna!

Datum posete: februar 2019.
Hvala korisniku danielak134
FransPR, Public Relations Manager objekta Franš, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 4. februar 2019.

Hvala Vam na predivnim rečima, velika nam je čast! Sve najbolje želimo!

Putnici koji su gledali informacije o mestu Franš gledali su i

Franš – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!