“Restoran Boka,šta reći.Ambijent...nema”
Komentar o hotelu Restoran Boka

Restoran Boka
Komentar je napisan: pre 4 nedelje sa mobilne aplikacije

Restoran Boka,šta reći.Ambijent...nema ambijenta.Toalet,još uvek čučavac,apsolutno neprihvatljivo.Karta pića i jelovnik,standardni.Roštilj...ćevapi,ništa posebno,bez ukusa roštilja.Dimljene kobasice,korektne,možda malo tvrđe i malo suvlje,no pojedoh ih.Usluga,korektno u smislu da se ponešto i može popričati sa osobljem.Najveća zamerka je što je meso pečeno na plotni,znači nikako se ne može reći ,,sa roštilja,, što je veliki minus.Cene,prihvatljive ali mislim da se tamo neću vratiti.

Hvala korisniku Nebojša M

Komentar je napisan: 5. avgust 2019. sa mobilne aplikacije

Odlicna čorba i rostilj!!! Preporučujem svima, posebno ustipci, cevapi, dimnjena rebarca i vesalice!!!

Hvala korisniku Andrija S
Komentar je napisan: 9. septembar 2017. sa mobilne aplikacije

... ne sme zaobići ovo mesto. Ćevapi su za počasno mesto u muzeju ćevapa. Rebarca i uštipci im dišu za vratom ...

1  Hvala korisniku stojanp12
Komentar je napisan: 17. mart 2017.

Prvenstveno sveža i ukusna hrana, prijatna atmosfera i ljubazno osoblje. Najbolji ćevapi u Beogradu koje sam probala. Takođe bih preporučila rebarca i uštipke. Prijatan ambijent i vrlo povolje cene za vrhunski kvalitet hrane. Topla preporuka svima koji su ljubitelji odlične domaće kuhinje :)

Datum posete: mart 2017.
Hvala korisniku caffe_bar_kondina
Komentar je napisan: 14. decembar 2016. sa mobilne aplikacije

Odlicna crnogorska kafana sa vrhunskim specijalitetima kao sto su sir iz mijeha i njeguski prsut. Za svaku preporuku!

Datum posete: decembar 2016.
1  Hvala korisniku markopelemis80

Putnici koji su gledali informacije o mestu Restoran Boka gledali su i

Restoran Boka – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!