“Lep ambijent, ljubazno osoblje, odlicna hrana”
Komentar o hotelu Kovac

Kovac
Pogodno za: poslovni sastanci, porodice sa decom, lokalna kuhinja
Opcije za ručavanje: otvoreno noću, letnja bašta, rezervacije
Komentar je napisan: 4. maj 2017.

Lep ambijent, ljubazno osoblje, odlicna hrana. Upravo sve ono sto je potrebno da se opustite i uzivate. Korektan izbor vina. Odlican dezert. Muzika krajem nedelje takodje u skladu sa ovakvom ponudom.

Hvala korisniku megimartinac

Komentar je napisan: 11. april 2017. sa mobilne aplikacije

Prelep ambijent restorana Kovac, dobra, brza usluga, ukusna hrana, preporuka smuđ na "smedrevski način", starogradska muzika, nije preglasna i napadna, za svaku preporuku i pohvalu...

Datum posete: april 2017.
1  Hvala korisniku markonye
Komentar je napisan: 28. februar 2017.

Najbolja klopa i enterijer u Beogradu./Karadjordjeva snicla je poseban specijalitet.Ogromna ukusna sa divnim tartar sosom

Hvala korisniku Resort659098
Komentar je napisan: 26. januar 2017.

Vrhunski restoran sa fenomenalnim enterijerom,hranom i uslugom.Vredi posetiti i tu odrzati vasu specijalnu veceru u dvoje.

Datum posete: januar 2017.
Hvala korisniku DraganaM334
Komentar je napisan: 18. decembar 2016. sa mobilne aplikacije

Neljubazno osoblje. Organizovali smo poslovni rucak gde su nam dali lazne informacije o vrsti muzike koja ce biti angazovana. Upropastili su nam celokupan utisak a posebno porazavajuce je bilo kad su nam rekli da moramo da napustimo restoran jer imaju sledece goste a to nam nije bilo receno prilikom rezervacije. Nikad vise

6  Hvala korisniku ecsceo

Putnici koji su gledali informacije o mestu Kovac gledali su i

Kovac – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!