Tripadvisor
Prijemno sanduče

“Vrhunski restoran”
Komentar o hotelu Kovac

Kovac
Pogodno za: lokalna kuhinja, poslovni sastanci, porodice sa decom
Opcije za ručavanje: otvoreno noću, letnja bašta, rezervacije
Komentar je napisan: 24. septembar 2019. sa mobilne aplikacije

Svaki put kada sam bio u Kovacu, dobro sam jeo. To je jedno od retkih mesta u Beogradu gde postoji konzistentan kvalitet hrane i na tome im svaka cast. Posebno moram da pohvalim osoblje koje ima jedan vrlo prefinjen odnos sa gostima, ljubazan a neusiljen. Takodje, sve pohvale za ambijent. Topla, topla preporuka.

1  Hvala korisniku 217draganc

Komentar je napisan: 3. februar 2019.

Restoran ima veoma dugu tradiciju i oduvek je na dobrom glasu. Ambijent je prelep, a usluga odlična. Hrana je veoma ukusna, a porcije obilne. Cene su za nijansu više, ali ne preterane. Posebno nas je ganulo slatko iznenađenje na račun kuće koje je usledilo nakon ručka.
Ovaj restoran posebno preporučujem za neke specijalne prilike i ako želite da ostavite dobar utisak na goste koji nisu iz Beograda.
Ono što je problem kod dolaska u ovaj restoran je traženje parkinga.

Datum posete: decembar 2018.
1  Hvala korisniku shumskavila
Komentar je napisan: 12. januar 2019. sa mobilne aplikacije

Храна добра,помфрит мало препечен и слан, мада је место пријатно, али неким стварима треба посветити више пажње! За овакво место недостаје ми платнена салвета, тањирић за хлеб. Послуга коректна, али са ситним недостацима, добили смо прво јело и салату а касније хлеб! На крају сам замолио за чачкалице, а конобар их је руком узео (4 ком) са другог стола и само их спустио на сто! Можда то неком не смета...

Datum posete: januar 2019.
1  Hvala korisniku MiroslavA139
Komentar je napisan: 16. decembar 2018. sa mobilne aplikacije

O restoranu Kovač dovoljno je reci
Ako želiš da se osecas kao kod kuće da uživaš u hrani kao da ti je baka spremila i ukoliko uz sve to želiš da se opustis uz dobru i laganu starogradsku muziku onda je Kovač upravo to mesto i pravi izbor !

Datum posete: novembar 2018.
Hvala korisniku Stasa311
Komentar je napisan: 20. oktobar 2018. sa mobilne aplikacije

Jako lepa atmosfera, hrana je zaista jako dobra, servis fantastican, ambijent ugodan, odlican izbor! Odrzavaju kvalitet godinama, jos su ga unapredili u odnosu na proslu posetu.

Datum posete: oktobar 2018.
Hvala korisniku Sinisa N

Putnici koji su gledali informacije o mestu Kovac gledali su i

Kovac – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!