“Nesvakidašnji!!!Najbolji od najboljih”
Komentar o hotelu Crna Ovca

Crna Ovca
Rangiran na 1. mestu od 55 desert u Beogradu
Komentar je napisan: 28. jun 2017.

Po čemu se izdvaja od drugih?Probala sam puno odličnih sladoleda, domaćih od prirodnih sastojaka, ali sladoledi u Crnoj Ovci su jednostavno više od sladoleda...Samo onaj ko ih je probao razumeće o čemu pričam. Čak i oni naizgled nespojivi ukusi su neponovljivo iskustvo i moja preporuka je da upravo njih birate!

Datum posete: jun 2017.
Hvala korisniku DanijelaD141

Komentar je napisan: 23. maj 2017. sa mobilne aplikacije

Predobro mesto, prijatno i intimno. Sladoled nesvakidašnji, jeste skuplje, ali za takve ukuse, mislim, da nema druge cene.
Osoblje je nasmejano i odmah su pokušali svi da pomognu.
Ukus fantazija, četvorka jedino što su (u gužvi ili već) pomešali ukuse, tj. Da li su mi jedan, a tražio sam dva. Gramažu su ispoštovali.

Datum posete: maj 2017.
Hvala korisniku Qneman
Komentar je napisan: 21. april 2017.

Pre svega, osoblje je toliko ljubazno, nasmejano i prijatno u svakom trenutku i u svakom delu dana! Svaka čast devojke! :) Sladoled je inače italijanski brend - La pecora nera, trenutno najbolji u gradu. Prilikom odabira ukusa je jako teško odlučiti jer su ukusi totalno drugačiji i nesvakidašnji (čokolada sa slanim perecama, malina sa komadićima badema, lavanda...), a vrlo često se menjaju, pa je moguće da sledeći put naiđete na poptuno nove. Pre nego što odlučiš možeš da probaš koji ukus želiš. Cene jesu malo jače, ali ovaj sladoled vredi i više :) Takođe je i enterijer jako lep, moderan i opušten.

Datum posete: april 2017.
1  Hvala korisniku traveler_j91
Ivan Ž, Owner objekta Crna Ovca, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 26. maj 2017.

Draga Jovana,
Hvala na sjajnom komentaru. Samo mala ispravka, Crna Ovca nije italijanski brend, već naš, domaći. Štaviše, naš sladoled se dosta razlikuje od klasičnog italijanskog, pre svega po tome što sadrži mnogo manje šećera, ali i po drugim kriterijumima.
Inače, posebno nam je drago kada ljudi prepoznaju trud koji ulažemo u rad sa osobljem i direktnu komunikaciju sa mušterijama, što smatramo najvažnijim delom našeg posla.
Hvala još jednom, vidimo se na sladoledu :)!

Komentar je napisan: 21. mart 2017. sa mobilne aplikacije

Ne gledajte cijene srednja velicina sladoleda je dovoljna ukusi fenimenalni znaci obavezno probajte ovaj sladoled je potpuno savrsen :))))

Datum posete: mart 2017.
Hvala korisniku mscbubi
Komentar je napisan: 31. oktobar 2016.

Lepo interesantno mesto, prepuno ozbiljnih ljubitelja hladne, slatke poslastice. Na ovom mestu ćete naći svakakve najneobičnije kombinacije raznoraznih i skroz neobičnih ukusa sladoleda.

Datum posete: septembar 2016.
Hvala korisniku sandrap7770

Putnici koji su gledali informacije o mestu Crna Ovca gledali su i

Crna Ovca – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!