“Najraznovrsniji sladoled u Beogradu”
Komentar o hotelu Crna Ovca

Crna Ovca
Rangiran na 1. mestu od 55 desert u Beogradu
Komentar je napisan: 10. decembar 2019. sa mobilne aplikacije

Veoma mi se dopao enterijer i ako ja ne volim drvo po zidovima jer je sveden i divno se uklapa sa golubije plavim lampama.
A o sladoledima, sta da kazem, ukusni su a ima toliko vrsta da ce svako naci nesto sto mu se dopada. Probajte susam kafu, nadam se da ga jos uvek imaju jer stalno ubacuju i nove ukuse.

Hvala korisniku JovankaPantic

Komentar je napisan: 10. decembar 2019. sa mobilne aplikacije

Uspešno odrađena Italijanska priča u sred Beograda. Italijanski sladoledi stvarno nemaju premca. Za svaku preporuku

Hvala korisniku milinovicivana
Komentar je napisan: 10. decembar 2019. sa mobilne aplikacije

Svakako nesvakidašnji lokal po izgledu i načinu serviranja ovog sladoleda. Ukus jeste dobar, ali ne i najbolji koji sam ikad jeo. Svakako jeste za preporuku.

Hvala korisniku 502miroslavp
Komentar je napisan: 8. decembar 2019.

Citajuci ponudu ukusa sladoleda polazi voda na usta i tesko se opredeliti:) Nije dovoljno jednom doci

Hvala korisniku kikiliki91
Komentar je napisan: 6. novembar 2019. sa mobilne aplikacije

Super sladoled ali cetvorka zbog guranja u kilometarskom uguzvanom redu, moze to i drugacije da se organizuje.

Hvala korisniku Road655703

Putnici koji su gledali informacije o mestu Crna Ovca gledali su i

Crna Ovca – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!