“neprofesionalno”
Komentar o hotelu Crna Ovca

Crna Ovca
Rangiran na 1. mestu od 55 desert u Beogradu
Komentar je napisan: 29. novembar 2020.

Katastrofalna ideja o popustu od 50% ali samo na dostave sladoleda, a nema ko da ga dostavi. Zivim preko puta, jednostavnije je da sidjem i kupim sladoled, sto sam i uradio. Naravno, moze, ali bez popusta.......nema logike. Vise godina jedem vas sladoled, ali danas sam odlucio VISE NIKAD. Srecom, ima i drugih, istog ili boljeg kvaliteta.

Hvala korisniku komsijaNJEGOSEVA

Komentar je napisan: 9. jul 2020. sa mobilne aplikacije

Довољно говори чињеница да се чека у реду за сладолед. Све похвале, и врло занимљиво, пробали смо сладолед од маракује

Hvala korisniku slavko111
Komentar je napisan: 31. maj 2020. sa mobilne aplikacije

Najbolji sladoled u Beogradu! Obavezno probajte! Moji favoriti bela cokolada, plazma, pistaci, malina

Hvala korisniku djordjev683
Komentar je napisan: 24. maj 2020. sa mobilne aplikacije

Jedan od najboljih sladoleda u gradu. Ljubazno i jako simpatično osoblje koje će vam uvek preporučiti šta da probate, ukoliko ste neodlučni

Hvala korisniku cvetdragana
Komentar je napisan: 13. maj 2020.

Kada vidite ogromne redove ispred ma koje radnje, znate da je nešto kvalitetno u ponudi. Crna ovca nudi ukuse koji su za dve lestvice više od bilo kog sladoleda. Pregršt neobičnih ali i tradicionalnih ukusa. Kao da ste pojeli orah ili tek ubranu breskvu. Svaki ukus možete probati, pre nego se odlučite za svoju idealnu kombinaciju. Važno je znati da ima i posnih sladoleda koji su izuzetnog ukusa. Što se parkinga tiče, slobodno napravite kolonu na sred ulice, kao i svi mi. Imaće ljudi razumevanja :)

Hvala korisniku Aleksandra_SRB

Putnici koji su gledali informacije o mestu Crna Ovca gledali su i

Crna Ovca – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!