“Odličan restoran, ukusna i izvanredna hrana.”
Komentar o hotelu Na Cosku

Na Cosku
Pogodno za: romantični, lokalna kuhinja, poslovni sastanci
Opcije za ručavanje: večera, otvoreno noću, ručak, doručak, rezervacije
Komentar je napisan: 24. maj 2017.

Odlično mesto, skuplje je, ali je ponuda izvrsna i usluga veoma dobra. Mislim da su cene vina nešto više. Probajte punjene lignje, izvrsne su.

Hvala korisniku anastazija2017
NaCosku, Manager objekta Na Cosku, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovoreno 15. jun 2017.

Draga Anastazija, hvala Vam što ste nas ocenili!!

Komentar je napisan: 26. novembar 2016.

Veoma fino mesto, dinstani jagneći but je bio preukusan :) Ambijent je baš lep, savršen za posebne prilike. Usluga sjajna.

Hvala korisniku Uros11
NaCosku R, General Manager objekta Na Cosku, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovoreno 14. februar 2017.

Dragi Urose, hvala Vam puno na divnom komentaru!

Komentar je napisan: 9. avgust 2016. sa mobilne aplikacije

Super restoran. Jedan hendikep koji ima ovaj restoran mi ne dozvoljava da dam peticu a to je to sto ovaj restoran nema bastu. Kakva steta sobzirom da imaju odlicnu hranu

Hvala korisniku Goran T
Komentar je napisan: 24. decembar 2015.

Jedno simpatično mesto u gradu, restoran sa duhom tradicije a opet poseban na svoj način. Nenametljiva dekoracija i topla atmosfera gde je ipak glavni akcenat na hrani i ugođaju gostiju.
Preporuka za potpuni užitak - "čokoladno čokoladni" mus.

Hvala korisniku stakica
Komentar je napisan: 27. oktobar 2014.

Hrana je fenomenalna, usluga odlična...ambijent me je vratio u moje detinjstvo. Ponovo se vidimo sigurno :)

• Atmosfera
Hvala korisniku MarinaKornicer

Putnici koji su gledali informacije o mestu Na Cosku gledali su i

Na Cosku – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!