“Extra”
Komentar o hotelu Bucko

Bucko
Pogodno za: lokalna kuhinja
Opcije za ručavanje: otvoreno noću, doručak, dostava na kućnu adresu
Komentar je napisan: 13. oktobar 2016. sa mobilne aplikacije

Najbolja pica ikada..salim se, nije nesto posebna pica ali zato ima jedinstvene prelive po kom je poznata..svaka preporuka

Datum posete: oktobar 2016.
Hvala korisniku dulethepro

Komentar je napisan: 12. septembar 2016.

Najbolja pica u Beogradu, za ove pare! Pica kao pica je ok, ali zato ideja sa salatama je pun pogodak! Veeeliki plus, a verovatno i zarada, bi bio da se otvori malo veća kuhinja, dobro pozicionirana, na nekom trećem mestu i da vrši dostavu.

Datum posete: avgust 2016.
Hvala korisniku janaprotic
Komentar je napisan: 17. jun 2016.

Usluga ok. Cene su negde na sredini.
Pica nije nešto posebno, malo ima ukus kao smrznuta pica.
Testo nije baš lepo.

Datum posete: februar 2016.
2  Hvala korisniku Alex1989s
Komentar je napisan: 14. mart 2016.

Najukusnije salate koje sam ikad probala,ne zna se koja je bolja, Preporuka za obavezno posetiti u Beogradu!

Datum posete: februar 2016.
1  Hvala korisniku MajaMaja1
Komentar je napisan: 24. decembar 2015.

Kada god sam u prilici Vasa dva parceta pice sa prelivom od govedje salate su pravi izbor i dobitna kombinacija za mene.

Datum posete: decembar 2015.
1  Hvala korisniku Nale84

Putnici koji su gledali informacije o mestu Bucko gledali su i

Bucko – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!