“Pizza za prave gurmane”
Komentar o hotelu Bucko

Bucko
Pogodno za: lokalna kuhinja
Opcije za ručavanje: otvoreno noću, doručak, dostava na kućnu adresu
Komentar je napisan: 5. maj 2017.

E ovako, ovde nemojte jesti pizzu ako cete je uzimati bez salata koje se nude jer u tom slucaju u gradu postoje bolje pizze. Sve u svemu, obavezno probati pizzu sa nekom od salata preko (pileca,govedja, sir-susam, urnebes, tunjevina, vitaminska) i necete ni sa jednom pogresiti. Tada parce pice sa salatom dobija potpuno novu dimenziju. Cene su zaista pristupacne i za svaciji dzep.

Hvala korisniku Filip A

Komentar je napisan: 8. mart 2017.

Pizza iz cuvenog Bucka!!! Bukvalno ne poznajem osobu koja nije probala, i koja se nije vratila Bucku, u Beogradskoj ulici ili u Francuskoj! :))) Ovo je bas za gurmane, koji vole bogate priloge i ukuse, a vrlo pristupacne cene! Bucko je moj omiljeni fast food iz studentskih dana, kada su se sa 2 parceta pizze sa govedjom salatom preko, i jos malo ljute crvene papricice preko preko (!!!) resavali svi problemi :D I dan-danas svratim do Bucka, da se razveselim kad prekrsim dijetu :D U Bucko, vala, volim da odem solo, da me niko ne uznemirava!!!!! :D :D

1  Hvala korisniku jelisavetarose
Komentar je napisan: 17. oktobar 2016.

Sta drugo reci osim jedite kod bucka...I ja sam se malo ubucila...Sta cu kad je najbolji...Samo mi je zao sto mi nije bliye malo...:-(

Hvala korisniku gmileusnic
Komentar je napisan: 13. oktobar 2016. sa mobilne aplikacije

Najbolja pica ikada..salim se, nije nesto posebna pica ali zato ima jedinstvene prelive po kom je poznata..svaka preporuka

Hvala korisniku dulethepro
Komentar je napisan: 12. septembar 2016.

Najbolja pica u Beogradu, za ove pare! Pica kao pica je ok, ali zato ideja sa salatama je pun pogodak! Veeeliki plus, a verovatno i zarada, bi bio da se otvori malo veća kuhinja, dobro pozicionirana, na nekom trećem mestu i da vrši dostavu.

Hvala korisniku Jana P

Putnici koji su gledali informacije o mestu Bucko gledali su i

Bucko – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!