“Rucak sa prijateljima”
Komentar o hotelu Madera

Madera
Kuhinje: međunarodna
Pogodno za: poslovni sastanci, specijalne prilike, velike grupe, romantični, lokalna kuhinja
Opcije za ručavanje: doručak, ručak, večera, otvoreno noću, dostava na kućnu adresu, letnja bašta, rezervacije
Komentar je napisan: 2. oktobar 2017. sa mobilne aplikacije

Nas cetvoro je bilo na rucku, radni dan je bio u pitanju. Parking je bio dostupan i osoba zaduzena za parking je bila usluzna i ljubazna. Lepo smo docekani od strane hostese i konobara. Usluga je bila jako dobra kao i citav ambijent u basti, koji odise otmenoscu i elegancijom. Hrana je bila ukusna ali malo razocaravajuca stvar je bila ta da hrana nije bila ni malo servirana na nacin koji dolikuje takvom restoranu vec je sve delovalo bukvalno kao samo baceno na tanjir. Sve ostalo bilo je jako dobro.

Hvala korisniku HeritageBelgrade
Napišite komentar

Komentar je napisan: 31. avgust 2017. sa mobilne aplikacije

Dosli smo u pola 11 ujutru u Maderu .Nikad ranije nismo dolazili u to vreme vec uglavnom u vreme rucka. Na vratima hostesa koja odredjuje za koji sto mozete ici a basta sa 40 slobodnih stolova. Nigde nikog od gostiju. Ne postoji nista prikladno da se pojede u to vreme ( vreme dorucka) pa smo zato uzeli sva predjela koja imaju. Za pocetak smo dobili hleb koji se sluzi uz president puter , dakle totalni promasaj. Treba napraviti u cinijicama puter sa nekim zacinima koji moze da se macka na hleb a ne na tanjiricu pa jos iz frizidera, dakle nemoguce za mazati. Nek menadzer ode u Jerry da vidi kako se taj kuver servira.
Srpsko predjelo -malo je reci smesno. Dva listica slanine , 2 listica prsute i kasika kajmaka, ajvar korektan. Humus od proizvodjaca ribella koji kupuje u maxiu. Grilovani koziji sir je bio ok. Namazi od maslina -ok moze da prodje , nista spektakularno, jeli smo daleko bolje.
Hrana ko hrana , ne mora se dalje komentarisati. Moramo preci na osoblje. Hteli smo da narucimo buratu, konobar nas telecim pogledom uputi da postoji fast food prekoputa koji sluzi meksicke obroke. Rodjace, ne burito vec burata. Nije nas razumeo i samo je nestao. Dolazi drugi konobar koji na nase pitanje da li se moze naruciti burata gleda bledo u nas i zbunjeno pita da ponovimo. Skratili smo pricu i rekli da nam donesu mocarelu. Burate dakle nema cim ne znaju sta je.
Dezert je uzvukao stvar, tu se nisu mnogo promenili a radi se o gratiniranim malinama .

2  Hvala korisniku elena d
Komentar je napisan: 1. avgust 2017.

Restoran Madera je kultno mesto na koje svaki gost našeg grada treba da ode, a verujem da je većina Beograđana već tamo i bila bar jednom. Redovno obilazim Maderu jer je hrana veoma ukusna, ali su ambijent i divna bašta ono što privlači goste.
Uvek se osećam dobro na Tašmajdanu, a Madera je baš tu.
Izvanredna usluga i još bolja jela doprineće vašem odličnom raspoloženju.

Hvala korisniku Violeta B
Komentar je napisan: 14. jul 2017. sa mobilne aplikacije

Po preporuci smo dosli u ovaj restoran i nismo zažalili.Lepa basta,ljubazno osoblje,uredno i cisto,hrana vrhunska.Cene malo vece,ko zeli da plati za dobar zalogaj,nece zazaliti. Restoran ima svoj parking.

Hvala korisniku Marina O
Komentar je napisan: 24. maj 2017.

Idealno za letnji izlazak...Prelepa bašta, najlepša u Beogradu....Veliki izbor jela...Ali su sa cenama neumereni...Osoblje izuzetno ljubazno, restoran ima dugu tradiciju...

Hvala korisniku anastazija2017

Putnici koji su gledali informacije o mestu Madera gledali su i

Madera – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!