“Dobra hrana. :)”
Komentar o hotelu Madera

Madera
Kuhinje: međunarodna
Pogodno za: romantični, velike grupe, poslovni sastanci, specijalne prilike, lokalna kuhinja
Opcije za ručavanje: otvoreno noću, večera, doručak, ručak, dostava na kućnu adresu, letnja bašta, rezervacije
Komentar je napisan: 4. februar 2018. sa mobilne aplikacije

Madera je zaista jedan odlican restoran koji vec dugi niz godina daje dobar kvalitet svojim gostima.
Raznovrsan izbor jela od nase pa preko Italijanske kuhinje pa na dalje..
Osoblje je veoma prijatno i usluzno..
Hvala Vam na trudu Madera..

Hvala korisniku rankomiletin

Komentar je napisan: 22. januar 2018.

Ako zelite posle setnje gradom i Tasmajdanskim parkom obavezno se bar zasladite gratiniranim malinama u Maderi, ako je moguce u basti. Ako pak zelite da se ne obrukate pred poslovnim partnerima obavezno ih odvedite narucak ili veceru bas u Maderu. Necete se obrukati.

Hvala korisniku olgatolmacev
Komentar je napisan: 3. januar 2018. sa mobilne aplikacije

Bila sam na poslovnoj večeri ovde iz čiste radoznalosti. Po meni je pristojno ali ne i sjajno, što se tiče svega hrane, ambijenta. Blago izvikan restoran.

1  Hvala korisniku natasa o
Komentar je napisan: 25. decembar 2017.

Popularan i dugo godina odrzava nivo vrlo dobrog restorana. Konstatan kvalitet i usluga dobra hrana odlican ambijent

Hvala korisniku ponudaodlicna
Komentar je napisan: 27. novembar 2017.

Restoran koji u Beogradu nosi epitet naj.... po hrani , ljubaznoscu svog osoblja , moze i malo bolje . Supa koju su jeli bila je topla onako kako mi volim i za svaku pohvalu .

Hvala korisniku Suzana J

Putnici koji su gledali informacije o mestu Madera gledali su i

Dorćol, Srbija
Dorćol, Srbija

Madera – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!

;