“Topla reporuka”
Komentar o hotelu Madera

Madera
Kuhinje: međunarodna
Pogodno za: specijalne prilike, poslovni sastanci, lokalna kuhinja, velike grupe, romantični
Opcije za ručavanje: ručak, otvoreno noću, doručak, večera, dostava na kućnu adresu, letnja bašta, rezervacije
Komentar je napisan: 19. avgust 2019.

preporucujem italijansku kuhinju, odlicno mesta za urbani deo Beograda. Osoblje odlicno, hrana cool, mesto top, tu sam svake nedelje.

Hvala korisniku psmilosevic

Komentar je napisan: 15. april 2019. sa mobilne aplikacije

Jedan od onih restorana od kojih ocekujes kvalitet i donekle i uspevaju da ga odrze sve ove godine. Hrana je dobra, mozda je za nijansu ranije bila bolja..zaposleni su profesionalni i sve je proslo lepo.

Datum posete: april 2019.
Hvala korisniku CrnaTackica
Komentar je napisan: 7. mart 2019. sa mobilne aplikacije

Lepo porodicno mesto za dobar obrok. Meni kakav dolikuje ozbiljnom restoranu. Dobar izbor vina i slatkisa. Velika prednost parking plus super basta.

Datum posete: mart 2019.
Hvala korisniku 510draganc
Komentar je napisan: 5. januar 2019. sa mobilne aplikacije

Vrhunsko mijesto sa vrhunskim sadržajem i hranom. Osoblje na visokom nivou. Svratite ovdje isplati se cijenom i kvalitetom.

Datum posete: januar 2019.
Hvala korisniku 410ukg
Komentar je napisan: 23. decembar 2018. sa mobilne aplikacije

Madera je ostalo samo ime... Dugo smo cekali i hranu i konobara...Dok je bio restoran u drzavnom vlasnistvu, bilo je prijatno.

Datum posete: decembar 2018.
1  Hvala korisniku nikosasa

Putnici koji su gledali informacije o mestu Madera gledali su i

Madera – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!