“Odlican za poslovne vecere”
Komentar o hotelu Madera

Madera
Kuhinje: međunarodna
Pogodno za: romantični, poslovni sastanci, lokalna kuhinja, specijalne prilike, velike grupe
Opcije za ručavanje: doručak, večera, ručak, otvoreno noću, dostava na kućnu adresu, letnja bašta, rezervacije
Komentar je napisan: 26. septembar 2019. sa mobilne aplikacije

Restoran je prostran,ugodno uredjen...
Narucili smo telece kotlete na zaru.koji su bili izuzetno ukusni,krempita kao desert odlicna. Vino kvalitetno.
Ugodan je za poslovni rucak ili veceru,svecanosti...
Prostor je hladan i nije ta porodicna druzenja.

Hvala korisniku dzmirela

Komentar je napisan: 19. avgust 2019.

preporucujem italijansku kuhinju, odlicno mesta za urbani deo Beograda. Osoblje odlicno, hrana cool, mesto top, tu sam svake nedelje.

Hvala korisniku psmilosevic
Komentar je napisan: 15. april 2019. sa mobilne aplikacije

Jedan od onih restorana od kojih ocekujes kvalitet i donekle i uspevaju da ga odrze sve ove godine. Hrana je dobra, mozda je za nijansu ranije bila bolja..zaposleni su profesionalni i sve je proslo lepo.

Datum posete: april 2019.
Hvala korisniku CrnaTackica
Komentar je napisan: 7. mart 2019. sa mobilne aplikacije

Lepo porodicno mesto za dobar obrok. Meni kakav dolikuje ozbiljnom restoranu. Dobar izbor vina i slatkisa. Velika prednost parking plus super basta.

Datum posete: mart 2019.
Hvala korisniku 510draganc
Komentar je napisan: 5. januar 2019. sa mobilne aplikacije

Vrhunsko mijesto sa vrhunskim sadržajem i hranom. Osoblje na visokom nivou. Svratite ovdje isplati se cijenom i kvalitetom.

Datum posete: januar 2019.
Hvala korisniku 410ukg

Putnici koji su gledali informacije o mestu Madera gledali su i

Madera – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!