“Čokoladni sufle - promašaj”
Komentar o hotelu Tribeca

Tribeca
Kuhinje: međunarodna
Opcije za ručavanje: doručak, otvoreno noću, rezervacije
Opcije za ručavanje: doručak, otvoreno noću, rezervacije
Komentar je napisan: 5. januar 2020. sa mobilne aplikacije

U restoran sam došao na preporuku prijatelja, koji je tvrdio da je na tom mestu jeo prelep sufle od čokolade pre dosta godina i da kada uhvatimo vremena obavezno odemo i probamo. S obzirom da smo devojka i ja ljubitelji suflea i da dobro znamo šta je to, rešili smo da odemo i u to se uverimo, sa društvom.
Moram priznati da smo se razočarali, ovo je bilo sve samo ne sufle od čokolade. Kao što možete videti na slikama, unutrašnjost kolača je prazna! Svako ko se iole razume u sufle zna da je unutrašnjost suflea punjena toplom čokoladom, koja bi trebala da već pri prvom zalogaju izlazi iz kolača. Ovo je više ličilo na neki mafin u kome se oseti aroma čokolade. Ne znam šta je poslastičar mislio, ili je zaboravio da ubaci čokoladu ili ih je prepekao pa je tako ispalo. Od četiri naručena suflea, samo se u jednom nazirala topla čokolada. Možda sam progrešio što ga nisam istog trenutka vratio, kada sam video kakav je, ali zaista nisam hteo da "pravim scenu", nisam takav tip. S obzirom da je cena suflea 420 dinara po porciji, bilo bi fer da nismo platili punu cenu, jer smo rekli konobarici da nismo bili zadovoljni, ali dobro, možda očekujem previše...jasno mi je da konobarica nije kriva, ali takav im je posao, oni su primaoci svih hvala ili kritika, ne kuvari. Inače lokal i ambijentu su lepi, osoblje prijatno. To je jedini razlog što nisam dao jedinicu, jer za ovako nešto zaslužuju.

Datum posete: januar 2020.
1  Hvala korisniku Milanchepool
TribecaRestoran, Owner objekta Tribeca, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 7. januar 2020.

Poštovani gospodine
Sve što ste napisali je baš tako kako ste napisali.
Sufle MORA da bude spolja vazdusasta korica(opna) a unutra gust(ali ne pregust) tečan (ali ne preredak) sadržaj.
Politika nase kuce je da ako gost nije zadovoljan, čak i ako nije u pravu(a vi ste bili nezadovoljni sa punim pravom) ne treba da plati porudzbinu.
Iskreno se izvinjavamo zbog neprijatnosti koju ste doživeli u našem restoranu.
Nadamo se da ćete nam dati šansu da popravimo prvi utisak.
Još jednom se u ime celog našeg malog kolektiva a i u svoje lično ime izvinjavam

Komentar je napisan: 16. decembar 2018. sa mobilne aplikacije

Restoran sa odličnom kuhinjom prijatnog ambijenta
Kafa se sluzi na savršen specifičan način i za svaku preporuku su kolaci naročito kolač od bundeve koji je zaista poseban !!!!

Datum posete: decembar 2018.
Hvala korisniku Stasa311
TribecaRestoran, Owner objekta Tribeca, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 17. decembar 2018.

Hvala Stasa!

Komentar je napisan: 3. novembar 2017. sa mobilne aplikacije

Beograd je metropola u svakom pogledu al doručak ovdje:

Odličan doručak, osoblje preljubazno..
Svakako posjetiti u Beogradu..

Datum posete: novembar 2017.
1  Hvala korisniku Dalibor D
tribeca t, Owner objekta Tribeca, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 6. novembar 2017.

Hvala na lepim rečima i preporukama!
Ljiljana Jovanovic

Komentar je napisan: 5. oktobar 2017. sa mobilne aplikacije

Probajte potaž od bundeve i dimljeni pileći batak i karabatak sa pireom od bundevinog semena. Odlična usluga i vlasnica koja puno brine o gostima. Imaju u ponudi i Just Raw deserte koji su preukusni iako su bez glutena, jaja isl.
Lokacija, naravno, kida. Ugao Kneza i Kralja Petra. Divno. Dobro, ukusno i sa fer cenama za kvalitet i lokaciju. Tribeca.

Datum posete: septembar 2017.
Hvala korisniku fatalnoprase
Komentar je napisan: 13. mart 2017.

Superljubazno osoblje, odličan izbor ukusnih deserata, sve to u prijatnom okruženju i uz odličnu ventilaciju. Cene umerene.

Datum posete: januar 2017.
Hvala korisniku Vegefriends
tribeca t, Vlasnik objekta Tribeca, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 15. mart 2017.

Hvala!
Trudićemo se da budemo još bolji uz vaše sugestije!

Tribeca team
Ljiljana Petrovic

Putnici koji su gledali informacije o mestu Tribeca gledali su i

Tribeca – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!