“Uzivancija”
Komentar o hotelu Ambar

Ambar
Komentar je napisan: 29. jun 2017. sa mobilne aplikacije

Divna usluga, divni ljudi, divna vina,divni kokteli, divna klopa,Glisa car, pogled na reku, ma fantasticno

Datum posete: jun 2017.
Hvala korisniku TanjaM1523
Edvina I, Manager objekta Ambar, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 6. jul 2017.

Dear Tanja,

Thank you for taking the time to share your thoughts. We work really hard to offer the best food in the best possible environment, so I am happy to see that reflected on your last visit. I made sure that Glisa got the recognition he deserved. He was really happy to see your review.

Hope to see you again!

Kindest regards,
Edvina I.

Komentar je napisan: 22. jun 2017.

Ambar se nalazi na najlepsoj lokaciji u gradi ,beton hala.Restoran odise topolm

atmosferom

, ljubaznim osobljem a ponuda srpskih jela je divna koncepcija novog,modernog.Za svaku preporuku su Rakije .Savrsenog ukusa voca,jacine ,odredjene temperature ,te predstavlja idealno resenje da predjete na gibanicu sa kajmakom ,jagnjece raznjice,salatu.Atmosfera je divna i opustena.Ovaj autenticni restoran je za svaku preporuku,,gde vec kod prvog zalogaja u nepce vam se utisne onaj specijalni osecaj dekadencije kojim se uvek rado vracate.

Datum posete: jun 2017.
Hvala korisniku mirjana b
Edvina I, Manager objekta Ambar, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 26. jun 2017.

Dear Mirjana,

Thank you for taking the time to share your thoughts. We're so happy to hear we had the chance to leave you with such a lasting impression. We're glad,too, that you were such a fan of our Rakije, cheese pie gibanica and spring lamb- great choices!

I hope we get to welcome you back again in the near future.

Kind regards,
Edvina

Komentar je napisan: 8. jun 2017. sa mobilne aplikacije

Topla atmosfera, ljubazno osoblje i odlicna hrana. Ugodjaj za sva cula. Od prvog trenutka se osecate prijatno, a dobrodoslica ispunjava svaki kutak ovog prostora. Srpski motivi u enterijeru i ukus srpske kuhinje na pravi nacin prezentuju bogatstvo nase zemlje. Preporucujem svima da iskuse zadovoljstvo koje svaki posetilac prosto mora da oseti posetom ovog restorana. Welcome!

Datum posete: april 2017.
Hvala korisniku Julijana R
Edvina I, Manager objekta Ambar, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 12. jun 2017.

Dear Julijana,

Thank you for taking the time to write us a review. I'm so glad the atmosphere, our staff and food impressed you. We work really hard to maintain the level of quality you experienced and will continue to do so.

We look forward to your next visit!

Edvina I.

Komentar je napisan: 3. maj 2017.

Jednostavno mi se ne sviđa taj koncept restorana niti mi je bilo jasno naznačeno o čemu se radi jer inače ne bi ni sjeo.Nadalje ja sam pitao konobara da mi da menu na latinici a on mi je donio na engleskom što smatram neprihvatljivim.Usluga jednostavno nije topla kao u ostalim mjestima u gradu te je konobar osjetio da smo krivo sjeli ali nije nas ni tada upozorio koji je princip restorana već je uzeo narudžbu za piće.Meni je ostao mobitel pa mi ja je donio manager što je stvarno dobro ali mi je rekao kao da njemu to ne treba jer on ima svoj što smatram neprimjerenim jer ipak je to fensi restoran.

Datum posete: maj 2017.
7  Hvala korisniku Zoran S
Komentar je napisan: 27. april 2017.

Moderan restoran sa izuzetnom ponudom hrane, raznih specijaliteta. Nalazi se na obali reke Save. Prijatan ambijent.

Datum posete: maj 2016.
Hvala korisniku Miroljub S
Uros J, Guest Relations Manager objekta Ambar, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 7. maj 2017.

Poštovani Miroljub S,

Hvala Vam na ostavljenoj recenziji i komplimentima. Drago nam je da ste uživali u našem restoranu.
Radujemo se ponovnom susretu.

Srdačan pozdrav,

Putnici koji su gledali informacije o mestu Ambar gledali su i

Ambar – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!