“Fantasticno iskustvo”
Komentar o hotelu Ambar

Ambar
Komentar je napisan: 17. mart 2018.

Sve je bilo perfektno, pocev od hrane koja ocarava raznovrsnim ukusima, prijatne atmosfere i naravno sve pohvale za vrlo usluzno i ljubazno osoblje, zaista su posveceni gostima. Svaka preporuka!

Komentar je dobijen u partnerstvu sa ovim restoranom
Hvala korisniku ninajovanovic2202
Edvina I, Manager objekta Ambar, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovoreno 20. mart 2018.

Dear ninajovanovic2202,

We love to hear when our guests had a perfect experience while dining at Ambar, thank you for your feedback! You can always expect excellent service paired with top-notch cooking when visiting us. We look forward to next time!

Edvina I.

Komentar je napisan: 11. mart 2018.

Bila sam baš razočarana prvi put. Ipak sam mu dala drugu šansu posle koje je ovaj restoran jedino mesto za koje sam rekla: nikad više !
Uvredljivo po svemu, ukjučujući i pokušaj da vam tu uvredu upakuju u neku prisnost
Od kelnerove "priče" preko toga da hrana veze nema sa srpskim stilom - ni po izgledu ni po ukusu, a ni po veličini porcija. A koliko se sećam reklama je "hrana koja se deli"... porcije su male i za jednog. Porcija su npr.dve rollnice od crvenih paprika veličine kažiprsta. Još gori su pohovani gambori - ukupno TRI gambora i to gamborčića koji su na preseku, kad zanemarite sloj poha, debljine 5mm ..možda su to čak bile i lignje, nisam sigurna. Žao mi je što nisam slikala. Cena oko 850 din tj preskupo. Dezerta se ne sećam, a i to dosta govori.
Mogu da se foliraju kao neka "ekskluziva" za one koji na to padaju, ja ovde ništa srpsko ne videh, pa kao što rekoh nikad više
P.S. reših da napišem ovaj komentar posle sjajnog ručka u drugom restoranu u istom nizu pored reke
P.P.S. molim da mi niko iz restorana ne odgovara, ja pročitati sigurno neću - imate pravo na stil koji ste izabrali, ja sam samo neko kome se on ne dopada

2  Hvala korisniku gogili
Edvina I, Manager objekta Ambar, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovoreno 17. mart 2018.

Dear Gogili,

Thank you for your candid feedback. We’re sorry that our small plates concept wasn’t to your liking. It’s a concept that gives diners a chance to try a variety of modern dishes from the Balkans in one sitting, but we understand that that it doesn’t always fit the guest or circumstances.
It's a shame we won't have the opportunity to welcome you back.

Komentar je napisan: 7. mart 2018. sa mobilne aplikacije

Pravi ambar,dobro su ime dali. Ne znam zasto ljudi ovo zele,ali je restoran i hrana uzas,cene previsoke,a usluga kao da moras tu da dodjes da jedes i da im platis i da se izvines ako nesto nije u redu i da te najure. Ima mnogo boljih restorana u Beogradu.

Hvala korisniku Elvis I
Edvina I, Manager objekta Ambar, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovoreno 8. mart 2018.

Dear Elvis I,

Thank you for you candid feedback. It's a shame to hear your visit at Ambar was less than perfect. We only work with top-notch ingredients, and while we hope that each dish comes out perfect, I apologize if that wasn't the case for you. Please know that quality is central to our mission here, and that applied to our cooking amd service alike.

We hope we'll have the opportunity to welcome you back so that we can show you what Ambar truly is about.

Edvina

TripAdvisor član
Komentar je napisan: 8. februar 2018. sa mobilne aplikacije

Prilikom posjete nasem lijepom Beogradu obisao sam par restorana nacionalne kuhinje, jedan od tih je i restoran Ambar koji se nalazi na odlicnoj lokaciji. Hrana je dobra, nisam odusevljen, osoblje restorana prijatno... Sve u svemu solidno kako sam i stavio u naslovu...

Hvala korisniku TripAdvisor član
Edvina I, Manager objekta Ambar, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovoreno 12. februar 2018.

It was a pleasure welcoming you to our restaurant. I'm glad to hear you were impressed by our location and service! We offer many dishes from our kitchen and look forward to welcoming you back so you can try even more that will exceed your expectations. Ambar's team is always here for you should you need any recommendations.

Edvina

Komentar je napisan: 24. januar 2018.

Akokao i ja nistefanrakije nakon ovihkoktela nepreporučujeprejakiiprezasićeni oštrimrakijskim kusima

Hvala korisniku Aleksandra M
Edvina I, Manager objekta Ambar, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovoreno 25. januar 2018.

Dear Aleksandra M,

I appreciate you taking the time to leave us a review, Aleksandra. We certainly strive to provide a great atmosphere that matches our cooking, and we're looking forward to welcoming you back in the near future!

Edvina I.

Putnici koji su gledali informacije o mestu Ambar gledali su i

Ambar – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!