Tripadvisor

“Rucak/vecera”
Komentar o hotelu Ambar

Ambar
Komentar je napisan: pre 5 nedelja sa mobilne aplikacije

Vecera je bila predobra. Sto do hrane, sto do osoblja (Marija, Jelena i Jovan) koje nas je usluzivalo. Ovaj restoran se mora obavezno posjetiti. Stvarno je mali dragulj. Hrana je bila fenomenalna. A Marija, Jelena i Jovan su bili fenomenalni. Toliko srdacni i dragi ljudi da nam je na kraju bilo zao otici. Uglavnom sve najbolje o restoranu i ljudima, te toplo preporucujem svima da ga posjete. Ocjena 5+

Hvala korisniku fcerepinko
David N, Manager objekta Ambar, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovoreno pre 4 nedelje

Dear fcerepinko,

You can always expect a warm welcome here at Ambar! Thank you for visiting us and letting us know how much you enjoyed our food and service. I’ll make sure to pass on the compliments to Jovan, Jelena and Marija- I’m sure they can’t wait to welcome you back!

Edvina I.

Komentar je napisan: 24. februar 2020.

Odlican rucka. Uzeli smo njhovu neogranicenu ponudu. Ne znam sta nam je se vise svidelo, drpana prasetina, ambar salata i jos mnogo toga. Odlicna usluga. Za svaku preporuku.

Hvala korisniku Zoka_66
David N, Manager objekta Ambar, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 25. februar 2020.

Dear Zoka_66,

We at Ambar are absolutely delighted to hear you had a phenomenal experience during lunch with our unlimited menu- we also love the pulled pork and our very own Ambar salad! It’s also great to hear our service impressed just as much. We certainly can’t wait to welcome you back really soon for more great meals!

Komentar je napisan: 22. februar 2020. sa mobilne aplikacije

Odlicno mesto, bio sam sa devojkom za barom. Imaju odlican izbor koktela, pojeli smo par malih tanjira. Sigurno cu opet doci. Sve preporuke.

Hvala korisniku djadjan
David N, Manager objekta Ambar, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 24. februar 2020.

Dear djadjan,

It was a pleasure welcoming you and your guest in for some drinks and appetizers. Thank you for the wonderful feedback, and we're delighted you enjoyed relaxing in our bar. We look forward to welcoming you back for a lovely meal next time.

Komentar je napisan: 15. februar 2020. sa mobilne aplikacije

Prijatno i ljubazno osoblje. Prijateljska atmosfera. Hrana jako ukusna, kokteli vrhunski. Mesto gde vlada lepa harmonija.

Hvala korisniku Mirkica5
David N, Manager objekta Ambar, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 17. februar 2020.

Dear Mirkica5,

It was an absolute pleasure welcoming you to Ambar. We're delighted you enjoyed the outstanding flavors and experience we're known for, and you deserve. We would love to welcome you back for another great cocktail or lovely meal!

Edvina I.

Komentar je napisan: 13. februar 2020.

Supruga i ja smo uzeli ručak all inclusive, ili ti "koliko god možeš da pojedeš" i očekivali smo pun sto. Međutim, kada su počeli da nam donose jela na malim tanjirićima koji su veličine najmanje tacne za kafu, pomislio sam kako ću svratiti posle negde na pljeskavicu.
Konobar donese jelo i predstavi Vam ga, npr. kajmak sa jagodama, suve sljive umotane u pršutu i tako dalje (neću da spojlujem). Jela su tako neverovatnih kombinacija ukusa i izuzetno jaka, da smo žena i ja posle 7 ili 8 tura različitih jela, napokon rekli dosta. (Bilo nam je dosta i posle treće ture, ali morali smo da vidimo šta još zanimljivo od ukusa imaju).
Konobar je delovao malo razočarano i samo progovorio: "Pa niste još ni do rebarca stigli".
Moj savet svima koji odlaze u ovaj restoran na večeru ili ručak, ne sudite knjizi po koricama, savršeni ukusi u savršenim kombinacijama. Jedva čekamo ponovo da dođemo ovde.

Hvala korisniku Nemandza

Dear Nemandza,

It was a pleasure to welcome you and your wife to Ambar. Thank you for taking the time to leave the outstanding review and feedback! We take great pride in delivering a remarkable dining experience, so we'll be sure to let our chef know how much you enjoyed your dishes. We look forward to seeing you soon and hopefully this time you’ll get to try our ribs!

Edvina I.

Putnici koji su gledali informacije o mestu Ambar gledali su i

Ambar – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!