“Nikako ne propustiti ”
Komentar o hotelu Mala Gostionica

Mala Gostionica
Komentar je napisan: 4. februar 2019. sa mobilne aplikacije

Super ukusna hrana, velike porcije,normalne cene, ljubazno osoblje. Vredi svaku paru. Takođe i u centru grada tako da je lako doći do restorana

Datum posete: februar 2019.
Hvala korisniku miljand2018
Management_Zavicaj, Manager objekta Mala Gostionica, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 15. februar 2019.

Poštovani,

Hvala Vam na lepim rečima i najvišoj oceni za Malu Gostionicu.

Drago nam je da smo u potpunosti ispunili Vaša očekivanja.

Biće nam drago da ponovo budete gost Male Gostionice.

Srdačno,

Komentar je napisan: 15. decembar 2018. sa mobilne aplikacije

Hrana je bila super,ljubazan Personal, prijatna atmosfera, sve preporuke. Sledeci put obavezno opet u Malu Gostionicu.

Datum posete: decembar 2018.
Hvala korisniku Danci11
Management_Zavicaj, Manager objekta Mala Gostionica, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 19. decembar 2018.

Poštovanje,

Hvala Vam na lepom komentaru i najvišoj oceni za Malu gostionicu. Drago nam je da smo ispunili Vaša očekivanja i biće nam veliko zadovoljstvo da Vas ponovo ugostimo.

Menadžment tim Male gostionice

Komentar je napisan: 20. oktobar 2018. sa mobilne aplikacije

Veoma zanimljiv koncept restorana. Zaista raznovrstan izbor jela. Pre svega hrana je veoma ukusna i konobari su veoma usluzni. Hvala

Datum posete: oktobar 2018.
1  Hvala korisniku rankomiletin
Management_Zavicaj, Manager objekta Mala Gostionica, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 25. oktobar 2018.

Poštovani,

Hvala Vam na komentaru i najvišoj oceni!

Drago nam je da je Mala Gositonica ispunila Vaša očekivanja i da ste uživali u našoj ponudi.

Biće nam zadovoljstvo da Vas ponovo ugostimo.

Menadžment tim restorana Mala Gostionica

Komentar je napisan: 27. jun 2018. sa mobilne aplikacije

Komplimenti za sve..
Od hrane, usluge do
lokacije..
Palačinke su baš ukusne i preporučujem ih sladokuscima..

Datum posete: jun 2018.
1  Hvala korisniku koki1972
Management_Zavicaj, Manager objekta Mala Gostionica, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 27. jun 2018.

Poštovani,

Hvala Vam na vremenu koje ste izdvojili kako biste nam ostavili komentar i ocenili nas najvišom ocenom.
Drago nam je da ste uživali u ponudi Male Gostionice.

Biće nam zadovoljstvo da Vas ponovo ugostimo.

Komentar je napisan: 19. maj 2018. sa mobilne aplikacije

Predivna hrana i posluzenje, prostran ambijent, u samom centru grada, jako prijatna basta, blizu svih turistickih atrakcija, tradicionalna srpska kuhinja, jako lepo i povoljno za stvaranje lepih uspomena i događaja...

Datum posete: maj 2018.
Hvala korisniku MIHAJLO2002
Management_Zavicaj, Manager objekta Mala Gostionica, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 22. maj 2018.

Dear MIHAJLO2002,

Hvala Vam na divnim rečima i vremenu koje ste izdvojli kako biste podelili svoje utiske sa nama i dali lepu preporuku budućim gostima Male Gostionice. Drago nam je da smo ispunili Vaša očekivanja.
Osoblje restorana Vam šalje pozdrave i nadamo se da ćete biti u prilici da ponovo budete naš gost.
Najbolje od Male Gostionice za najbolje goste!

Srdačno,

Menadžment tim Male Gostionice

Putnici koji su gledali informacije o mestu Mala Gostionica gledali su i

Mala Gostionica – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!