“Za sada bez dobrog naslova”
Komentar o hotelu Mala Gostionica

Mala Gostionica
Komentar je napisan: 23. decembar 2019. sa mobilne aplikacije

Idealno mesto za sve ljubitelje prave stare Srpske kafane.Ambijent jedinstven,hrana odlicna,usluga takodje samo sve to ne bi bilo to da nema velikog gospodina i domacina Olivera.

Hvala korisniku MilanS1176
Pavlovic_Marija, Guest Relations Manager objekta Mala Gostionica, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 25. decembar 2019.

Poštovani,

Koristimo priliku da Vam se zahvalimo na ovako lepim rečima. Drago nam je da Mala Gostionica ispunjava Vaša očekivanja. U ime našeg domaćina Olivera, šaljemo Vam lep pozdrav.

Sve najbolje,
Menadžment tim Male Gostionice

Komentar je napisan: 2. novembar 2019.

U samom centru, a opet sakriven od prevelikih gužvi, ovaj restoran je uvijek iznova divno otkriće. Odlično osoblje, nasmijano, profesionalno, ljubazno, a nenametljivo. Pod dirigentskom palicom izvanrednog voditelja, ovaj restoran prekrasnog, originalnog, ugođaja starih kafana nudi fantastičnu hranu. Razna pečenja pod saćem, specijaliteta istočnoevropske kuhinje, a za kraj izbor slastica je fenomenalan: urmašice, tufahije, baklave, doboš torta, palačinke... I nemojte z og ovakve recenzije pomisliti da su nam u rodu ili da smo plaćenici ;) samo smo još po dojmom odlične večere, te cjelokupnog ugostiteljskog iskustva kakvo ubrzano nestaje...

1  Hvala korisniku Tatjana S
Management_Zavicaj, Public Relations Manager objekta Mala Gostionica, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 3. novembar 2019.

Poštovana Tatjana,

Koristimo priliku da Vam se zahvalimo na predivnom komentaru! Veliko je zadovoljstvo znati da ste toliko uživali u našem restoranu i zaista smo zahvalni što ste svoje impresije podelili sa nama i našim budućim gostima!
I mi smo uvereni da će biti onih koji će misiti da je recenzija "plaćena" :) a to je samo pokazatelj koliko divne goste imamo! Još jednom - veliko hvala i biće nam drago da Vas ponovo ugostimo prvom prilikom.

Želimo Vam sve najbolje,

Komentar je napisan: 19. jun 2019. sa mobilne aplikacije

Амбијент јако пријатан, особље јако младо али врло професионално! Локација јако добра, ипак месо јако суво, кромпирићи свугде, сасвим просечна храна! Колико добрих, толико и лоших...

Hvala korisniku MiroslavA139
Komentar je napisan: 30. maj 2019.

Osoblje je veoma usluzno i ljubazno.Primerena muzika i brza usluga.Takodje je i lokacija odlicna.

10/10

2  Hvala korisniku MikONike
Management_Zavicaj, Manager objekta Mala Gostionica, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 4. jun 2019.

Poštovani,

Drago nam je da ste uživali u ponudi Male Gostionice i hvala Vam što ste izdvojili vreme kako biste ostavili komentar i svoje utiske podelili sa nama i našim budućim gostima.

Biće nam zadovoljstvo da Vas ponovo ugostimo.

Sve najbolje,

Komentar je napisan: 25. maj 2019. sa mobilne aplikacije

Posetili smo veceras ovaj restoran prvi put.Odusevljeni smo , kako hranom, tako i uslugom.Sve je za preporuku. Izuzetno profesionalan personal, usluga brza, hrana za pamćenje, cene pristupačne.Svaka čast.

Hvala korisniku tatjanab514

Poštovana,

Hvala Vam puno na ovako lepom komentaru!

Drago nam je da ste uživali i da je Mala Gostionica ispunila Vaša očekivanja.

Biće nam zadovoljstvo da Vas ponovo ugostimo.

Srdačan pozdrav,

Menadžment tim Male Gostionice

Putnici koji su gledali informacije o mestu Mala Gostionica gledali su i

Mala Gostionica – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!