“Bilo je odlično”
Komentar o hotelu Basta kod Juge

Basta kod Juge
Komentar je napisan: 16. avgust 2017.

Pošli smo na piće i sladoled. Ni komarci nam nisu toliko smetali, uživali smo u lepom ambijentu, uslužnom osoblju, ali kada je počela preglasna muzika, probali smo još malo da posedimo, no teško je bilo i odosmo dalje. Za sve ostalo pohvale!

Datum posete: septembar 2016.
Hvala korisniku Snezana S

Komentar je napisan: 27. oktobar 2016.

Dobra zamisao opustene, prijatne baste na lokaciji koju obozavaju svi Beogradjani ALI - biraj jel hoces elitno mesto sa dobrim muzicarima i atmosferom ili opustenu basticu na keju gde svako moze da svrati i popije pice, ne moze i jedno i drugo.
Bila sam na nastupu poznatog muzicara, platila ulaz i papreno pice, da bi me stavili za barski sto ispod drveta gde mi upadaju truncice u to isto pice, i gde ne mozes da stojis od neravne i improvizovane podloge. Pa ne radi se to tako. Ili nize cene i jeftinija ulaznica, ili dovodjenje same organizacije na nivo cena.

Datum posete: jul 2016.
Hvala korisniku _SerbiaRussia_
Komentar je napisan: 25. jul 2016. sa mobilne aplikacije

Teško je dati ocenu jer za istu stvar može i 5 i 1 jer... Bašta sadrži dečje igralište pa ko dodje s decom, uživaće. Ako neko naleti s prijateljima, kolegama ili partnerima, pokajaće se.
Prijatan je ambijent, osoblje na nivou, udoban mobilijar, muzika diskretna.
Posetio sam ga popodne. Ne znam kakav je noću i ima li komaraca.
Domaću kafu nemaju, kao ni tursku.

Datum posete: jul 2016.
Hvala korisniku Dejan S
Komentar je napisan: 16. januar 2016.

Osim sto dovode super muzicare, ambijent i usluga su na visokom nivou, atmosfera uvek pozitivna. Ono sto zameram jeste parking, mislim da bi za goste trebalo obezbediti besplatna parking mesta. Odlican je izbor za svaki tip izlaska,i za romantican, i za drustvo i za porodicu!

Datum posete: jul 2015.
Hvala korisniku Jasmina H
Komentar je napisan: 19. novembar 2018. sa mobilne aplikacije

Datum posete: novembar 2018.

Putnici koji su gledali informacije o mestu Basta kod Juge gledali su i

Basta kod Juge – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!