Sjajna teretana!

Komentar je napisan: 22. novembar 2017.
LiAlisaM
Subotica, Srbija
Sjajna teretana

Komentar je napisan: 17. jul 2016.
Konoba P

Komentar je napisan: 22. novembar 2017.

Prvi put ove godine sam bila u ovoj teretani kada sam boravila u Beogradu! Zaista sjajna usluga! Osbolje vrlo posveceno, dovoljno sprava da nema cekanja i gubljenja vremena. Atmosfera vrlo pozitivna! Svakako znam gde cu doci svaki sledeci put kada boravim u Beogradu!

Datum aktivnosti: oktobar 2017.
Hvala korisniku LiAlisaM
Komentar je napisan: 17. jul 2016. sa mobilne aplikacije

Ponovo sam posjetio Beograd i naravno iskoristio da vijezbam u mojoj omiljenoj teretani i nijesam pogresio. Prijatno sam iznenadjen da u nepunih godinu dana dodato jos sprava. Svaka cast ovo je definitivno pravo mjesto za svakoga ko vijezba.

Datum aktivnosti: jul 2016.
Hvala korisniku Konoba P
Komentar je napisan: 22. februar 2020. sa mobilne aplikacije

Datum aktivnosti: februar 2020.
Komentar je napisan: 26. januar 2020. sa mobilne aplikacije

Datum aktivnosti: januar 2020.
Komentar je napisan: 20. januar 2020. sa mobilne aplikacije

Datum aktivnosti: januar 2020.