“Super”
Komentar o hotelu Pivo i kobaja

Pivo i kobaja
Opis: Kod Hrama Svetog Save otvorili smo novi lokal “Pivo i kobaja”. Na novoj lokaciji, u ulici Braničevska 1, na Vračaru, prostor samo podigli na dva nivoa, uredili ga s’ ljubavlju i dosta truda. Enterijer prati priču o pivu, kao i o bajkerima, koji su nazad dobili svoje mesto u Beogradu, gde se osećaju što se kaže “svoj na svome”. Medjutim, bilo da ste bajker, student, mladi ili malo stariji, nećemo Vas ostaviti ravnodušnim. Dovoljno je jednom da nas posetite i da probate stavke sa našeg menija i vidimo se sigurno opet. Samo što ćete drugi put, doći sa pojačanjem. Zanimljiv enterijer, dobra energija, kvalitetna hrana i pivo čine da budemo samouvereni. Puno truda, strpljenja i ljubavi je uloženo u lokal iz privatnih pobuda, sa ciljem da ga podelimo sa svima koji žele da jedu kvalitetne kobaje, piju pivo i dobro se provedu kod nas. Proširili smo i samu ponudu, u vidu novih stavki na našem meniju, poput dva nova piva, Hoegaarden i Leffe, a od kobaja, tu je i nova Safalada. Najverniji posetioci su već izdvojili kao najtraženiju Pivsku kobaju, koja je začinjena i pikantna. Na meniju je i doručak francuski, engleski i srpski, za sve ukuse i jutarnja raspoloženja. Ljubazno osoblje “Pivo i kobaja” , Vas čekaju svakoga dana od osam ujutru do jedan sat posle ponoći.
Komentar je napisan: 9. oktobar 2016. sa mobilne aplikacije

Odlicno mesto sa fenomenalnim osobljem i jos boljim pivom.Na najlepsem mestu u gradu.Odlicna preporuka za posetioce koji prvi put dolaze u Beograd.

1  Hvala korisniku jelkamm

Komentar je napisan: 23. avgust 2016.

Iako sam pomalo bio skeptican zbog samog naziva restorana, utisak nakon posete je odlican. Sam ambijent je originalan, vuce na tipican nemacki sarm i originalnost. Cene su vrlo korektne, a kvalitet pivske kobasice koju sam konzumirao je impresivan - ukusna, prvoklasna porcija koja vredi svakog dinara. Jedina zamerka odnosi se na suzen izbor kobasica u samom meniju, ali verujem da to zavisi od ponude, narudzbine i drugih faktora. Svakako, preporuka za ovaj restoran kod Hrama.

2  Hvala korisniku Dragan D
Danijela1811, Public Relations Manager objekta Pivo i kobaja, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovoreno 3. septembar 2016.

Danijela1811, Public Relations Manager at Beer and Sausage, responded to this review
Poštovani Dragane,

Izuzetno nam je drago što smo Vas pozitivno iznenadili i što Vam se dopalo kod nas... :)
Svaki segment našeg poslovanja je osmišljen sa dosta ljubavi i truda i drago nam je da ste to i prepoznali...
U vezi komentara koji se odnosio na kobaje... Reći ćemo Vam samo da su domaće i pravljene od najkvalitetnijih namirnica i da nam je bio prioritet kvalitet, a ne kvantitet, a opet ima ih dovoljno da zadovolje svačiji ukus...

Hvala još jednom, kod nas ste uvek dobrodošli...
Srdačan pozdrav i sve najbolje...
"Pivo i kobaja" tim!

Komentar je napisan: 22. avgust 2016.

Kao ljubitelj piva i kobasice,reših da sa prijateljem posetim lokal,koji je specijalizovan baš za ove dve stvari,a o kome sam čitao različite komentare.Pab se nalazi u,nekada,jednom od najlepših delova grada,na Neimaru,pa je sam dolazak do lokala prijatan.Kažem "nekada",jer su ljudi koji poslednjih godina ovde grade i kupuju stanove oduzeli ovom mestu onu staru lepotu i šmek.)Iz bašte restorana pruža se lep pogled na hram,ali nam se sama bašta učinila pomalo skučena,pa smo se odlučili za unutrašnji deo.Dočekao nas je prijatan prostor na dva nivoa,uređen tako da pomalo podseća na nemačke ili austrijske pivnice.Konobar se pojavio posle deset minuta,što mi se čini previše čak i za one koji vole da detaljno "studiraju"meni. Porudžbina je stigla brzo,usluga je bila korektna,ali nam je malo zasmetalo što je sto postavljen bez stolnjaka.Nije da sam formalista,i znam da ovo nije klasičan restoran,ali čak i u osrednjoj birtiji dočekaće vas onaj karirani stolnjak(sa ponekom flekom,doduše).
Ipak,kada je stigla hrana,sve zamerke brzo su zaboravljene.Pivska kobasica bila je više nego ukusna,način pripreme sjajan,a prilozi odgovarajući i sa merom.
Izbor piva je veliki,sve vrste koje sam probao odličnog su kvaliteta.Ipak,prosečnom srpskom pivopiji,odraslom uz siromaške izreke,mogla bi se oteti ona:"Za te pare mogu u radnji da kupim šest piva!",pa je moj savet vlasniku ili menadžeru lokala da povremenim akcijama i promocijama cene piva učini prihvatljivijim.
Sve u svemu,veoma prijatno iskustvo,i mesto na koje ću ponovo svratiti.
ZA:
-ambijent
-način pripreme i kvalitet hrane
-mogućnost izbora male ili velike porcije
-izbor piva
PROTIV:
-previše neformalna usluga
-nešto više cene piva

1  Hvala korisniku Slavisa79
Danijela1811, Public Relations Manager objekta Pivo i kobaja, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovoreno 10. oktobar 2016.

Poštovani Slaviša,

Neizmerno smo zahvalni na Vašem komentaru... Sugestije smo uzeli u razmatranje, a pohvale smo sa osmehom prigrlili... :)

Ukusi i mišljenja su različita, ali nam je drago da ste prepoznali kvalitet koji zaista negujemo i o kojem vodimo računa..
Nadamo se ponovnom viđanju, kod nas uvek dobrodošli...

Veliki pozdrav od kompletne ekipe "Pivo i kobaja" pivnice

Komentar je napisan: 21. avgust 2016.

Odlično pivo i kobaje na veoma pristupačnom mestu, pored samog Hrama Sv. Save. Jedina zamerka je minijaturan wc, gde ne možete a da ne udarite u nešto.

3  Hvala korisniku semlino
Komentar je napisan: 3. avgust 2016. sa mobilne aplikacije

Novi lokal u Ruzveltovoj 36 je top i po mom ukusu. Preporucujem govedju sa sirom, domacu ljutu i rebra. A tek piva... Ima ih bas mnogo

1  Hvala korisniku Goran T

Hvala Gorane na oceni i lepom komentaru.
Vidimo se sigurno ponovo, kad je već po tvom ukusu... :)

Veliki pozdrav,
"Pivo i kobaja" tim

Putnici koji su gledali informacije o mestu Pivo i kobaja gledali su i

Pivo i kobaja – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!