“Opustanje, vecera”
Komentar o hotelu Pivo i kobaja

Pivo i kobaja
Opis: Kod Hrama Svetog Save otvorili smo novi lokal “Pivo i kobaja”. Na novoj lokaciji, u ulici Braničevska 1, na Vračaru, prostor samo podigli na dva nivoa, uredili ga s’ ljubavlju i dosta truda. Enterijer prati priču o pivu, kao i o bajkerima, koji su nazad dobili svoje mesto u Beogradu, gde se osećaju što se kaže “svoj na svome”. Medjutim, bilo da ste bajker, student, mladi ili malo stariji, nećemo Vas ostaviti ravnodušnim. Dovoljno je jednom da nas posetite i da probate stavke sa našeg menija i vidimo se sigurno opet. Samo što ćete drugi put, doći sa pojačanjem. Zanimljiv enterijer, dobra energija, kvalitetna hrana i pivo čine da budemo samouvereni. Puno truda, strpljenja i ljubavi je uloženo u lokal iz privatnih pobuda, sa ciljem da ga podelimo sa svima koji žele da jedu kvalitetne kobaje, piju pivo i dobro se provedu kod nas. Proširili smo i samu ponudu, u vidu novih stavki na našem meniju, poput dva nova piva, Hoegaarden i Leffe, a od kobaja, tu je i nova Safalada. Najverniji posetioci su već izdvojili kao najtraženiju Pivsku kobaju, koja je začinjena i pikantna. Na meniju je i doručak francuski, engleski i srpski, za sve ukuse i jutarnja raspoloženja. Ljubazno osoblje “Pivo i kobaja” , Vas čekaju svakoga dana od osam ujutru do jedan sat posle ponoći.
Komentar je napisan: 10. mart 2018. sa mobilne aplikacije

Vrhunska usluga, ljubaznost, preukusna hrana, druzeljubiv i prijatan ambijent. Dovoljno za naredni dolazak ☺️

Hvala korisniku Ljiljana Ljiška P

Komentar je napisan: 29. jun 2017.

Restoran Pivo i kobaje sa svojim specifičnim ambijentom i dobrom ponudom je za preporuku. Veliki broj vrsta točenog piva za sve ukuse sa raznim vrstama kobasica i specijalnim perecama pruža gostu velike mogućnosti. Prijatan ambijent, moglo bi se reći muzejskog tipa sa izloženim starim kriglama piva. Preporučujem.

Hvala korisniku Miroljub S
Danijela1811, Public Relations Manager objekta Pivo i kobaja, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovoreno 1. jul 2017.

Dragi Miroljube,

Najlepše hvala na lepom komentaru i preporuci koju ste nam dali...
Nadamo se da ćemo Vas ponovo ugostiti, biće nam čast.

Srdačan pozdav,
Pivo i Kobaja tim!

Komentar je napisan: 26. mart 2017.

Takav utisak sam stekla posle posete lokala i konzumiranja glavnih atributa...
O lokaciji sta reci,.. sem da je nazalost, masovnom fancy okolnom gradnjom i "novim beogradanima" kupcima istih, izgubila na smeku pravog starog Beograda...
Lokal lepo sredjen sa mnostvom odgovarajucih detalja, na gornjem nivou bese zagusljivo jer su se prozori jedva na kip otvarali, videh da moze i drugacije...ali nije.
Usluga korektna, malo se napocetku popricekalo a lokal je bio poluprazan, ali kako se punio i one su se ubrzavale. Velika ponuda piva i malo jace cene, ali vracar je to...Zasmetalo mi je sto sva tocena piva sluze u nekim bezveznim, kao debeljuskasta vaza, casama...Znam, nije lako za toliko vrsta tocenog piva nabaviti original case...ali nije ni nemoguce ako se ide na renome, bar za najstandardniju kolicinu od o5 L koju su 90% gostiju konzumirali!!!
Da bi isprobali sto vise sa menija uzeli smo Tanjir kuce, za nas dvoje previse, za troje ne mnogo gladnih, taman, treba mesta za pivo...Kobasice vrlo korektne, moze se reci vrlo dobre, ali spic rebra...slana ko djavo. Pomfrit uredu, grcka salata sa tvrdo kuvanim jajem? Ali ajde sve to na stranu, nekako mi tu i dalje fali nesto...a to je neki pravi smek pivnice, a verujte, mnoge minhenske sam mnogo puta posetila u svim godismjim dobima. Da li bi se vratila...ako je zbog piva...imam to sto sam pila u vecini kafica u centru grada jeftinije...a sto se tice kobasica, bas ako ih se silno uzelim, mada su one korekne sa ukusom i cenom.

Hvala korisniku vale21
Komentar je napisan: 14. novembar 2016. sa mobilne aplikacije

Pozdrav gospodo, moje misljenje o vasem lokalu u celini je veoma podeljeno. Dok je ambijent (celokupni ambijent ukljucujuci muziku, enterijer, temperaturu i atmosferu) apsolutno savrsen i na mestu, a produkti jos bolji, posebno sa sirokom i raznovrsnom ponudom dobrih i retkih piva i majstorski spremljenih kobasica, moram da ulozim primedbu na vase konobare. U smeni u kojoj sam ja bio nalazila su se 2 konobara. Jedan visok i normalne konstitucije, a drugi znatno nizi i malo bucmast. Mene je posluzivao 1. gore navedeno, tako da drugog ne mogu iskomentarisati, da ne gresim dusu, ali konobar koji je mene sluzio je bio prepun sebe (nemam nista protiv samopouzdanja, ali ovo je nesto na sasvim drugom nivou), prezriv, arogantan i osmeh mu je bio bukvalno plastican, kada ga je uopste i pokazao. Ljudi, ja stvarno razumem da coveku koji od 09:00-16:00 posluzuje ljude ne moze usput i da im deli komplimente uz deciji osmeh, ali ovo nije bio obican fino-lazni osmeh. Ovo je bio onaj plasticnu agresivni osmeh sa porukom otprilike "sveticu se svima vama jednog dana". Eh sada ne bih puno da gresim dusu, on je po profesionalnosti svoje delatnosti bio sasvim na mestu, ali mi se njegov stav i ophodjenje uopste nije svideo. Nemojte me pogresno shvatiti, odlicni ste u tome sto radite i samo tako nastavite, samo bih predlozio blago korigovanje ponasanja vasih konobara.
Pozdrav, Branislav-Brana Isakovic

Hvala korisniku BranaIsakovic1952
Danijela1811, Menadžer za odnose sa javnošću objekta Pivo i kobaja, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovoreno 18. novembar 2016.

Poštovani Branislave,

Pre svega da Vam se neizmerno zahvalimo na svim lepim rečima upućenim na račun naše pivnice. Drago nam je da Vam se dopada prostor, izbor piva i hrana. U sve pomenuto je uloženo dosta truda, a pre svega ljubavi, te nam je posebno drago što Vam se dopada.

U vezi sa konobarom kojeg ste opisali, uz dužno poštovanje, to je konobar sa najviše iskustva i nikad nismo imali primedbu na njegov račun, a posebno ne za osmeh i uslugu koju pruža. On je dečko vrlo profesionalan, kao što ste i sami rekli, kulturan i vaspitan i odgovorno tvrdimo da nema zle misli i da uživa u onome što radi, bez želje da se ikome sveti.
Jednostavno, Vama se nije dopao, što je u redu, jer svako ima pravo na mišljenje i osećaje.

Vama hvala još jednom i kad dođete sledeći put, ako Vas bude služio isti konobar, Vi ga slobodno pitajte, da li mu je osmeh lažan, a on će Vam se, sigurni smo, iskreno nasmejati i promenićete mišljenje o njemu. :)

Do sledećeg viđanja, srdačno Vas pozdravljamo,
Pivo i kobaja tim

Komentar je napisan: 13. oktobar 2016. sa mobilne aplikacije

Sto se tice hrane odlicna je (izbor, ukus, kao i velicina porcije, taman). Izbor piva kao i kvalitet takodje odlican, jako mi se dopalo sto je veliki izbor piva. Prostor je odradjen za svaku pohvalu. Jedino na sta imam zamerku je usluga, osim sto sam cekao da nas konobar primeti da smo tu, vise od 10 minuta, kada je dosao bio je krajnje arogantan. Ne ocekuje se ne znam kakva formalna usluga, niti da neko oblece oko nas, ali treba valjda da bude u najmanju ruku prijatan, kao sto je ambijent u kom se nalazimo.

1  Hvala korisniku Miljan J
Danijela1811, Public Relations Manager objekta Pivo i kobaja, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovoreno 18. oktobar 2016.

Zdravo Miljane...

Pre svega hvala na pohvalama, drago nam je da Vam se dopalo sve gore navedeno.
Medjutim za drugi deo Vaseg komentara, budite ljubazni da nam kazete u kom ste lokalu bili, kako bismo preneli informaciju odgovornima i kako bismo na ispravan nacin odreagovali.
Dakle, da li ste bili u pabu koji se nalazi u Branicevskoj ili Ruzveltovoj?

Unapred zahvalni,
Srdacan pozdrav do skorog javljanja...

"Pivo i kobaja" Tim

Putnici koji su gledali informacije o mestu Pivo i kobaja gledali su i

Pivo i kobaja – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!