“Odlicno 👌”
Komentar o hotelu Pivo i kobaja

Pivo i kobaja
Opis: Kod Hrama Svetog Save otvorili smo novi lokal “Pivo i kobaja”. Na novoj lokaciji, u ulici Braničevska 1, na Vračaru, prostor samo podigli na dva nivoa, uredili ga s’ ljubavlju i dosta truda. Enterijer prati priču o pivu, kao i o bajkerima, koji su nazad dobili svoje mesto u Beogradu, gde se osećaju što se kaže “svoj na svome”. Medjutim, bilo da ste bajker, student, mladi ili malo stariji, nećemo Vas ostaviti ravnodušnim. Dovoljno je jednom da nas posetite i da probate stavke sa našeg menija i vidimo se sigurno opet. Samo što ćete drugi put, doći sa pojačanjem. Zanimljiv enterijer, dobra energija, kvalitetna hrana i pivo čine da budemo samouvereni. Puno truda, strpljenja i ljubavi je uloženo u lokal iz privatnih pobuda, sa ciljem da ga podelimo sa svima koji žele da jedu kvalitetne kobaje, piju pivo i dobro se provedu kod nas. Proširili smo i samu ponudu, u vidu novih stavki na našem meniju, poput dva nova piva, Hoegaarden i Leffe, a od kobaja, tu je i nova Safalada. Najverniji posetioci su već izdvojili kao najtraženiju Pivsku kobaju, koja je začinjena i pikantna. Na meniju je i doručak francuski, engleski i srpski, za sve ukuse i jutarnja raspoloženja. Ljubazno osoblje “Pivo i kobaja” , Vas čekaju svakoga dana od osam ujutru do jedan sat posle ponoći.
Komentar je napisan: 18. april 2018. sa mobilne aplikacije

Ambijent, usluga,osoblje,izbor piva= savršeno! Na moju žalost ovog puta sam stigla da probam samo dvije vrste kobaje i ne znam koja je bolja i ukusnija!!! Jedva čekam opet doći. Sve preporuke.

Datum posete: februar 2018.
Hvala korisniku DanielaDjuric
Danijela1811, Public Relations Manager objekta Pivo i kobaja, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 25. maj 2018.

Hvala Danijela puno... Biće prilike da probaš i ostale ukuse, nadamo se...

Veliki pozdrav od Pivo i kobaja kolektiva

Komentar je napisan: 25. mart 2018.

Izbor hrane i piva sjajan, mada se mi uvek vratimo goveđim kobasicama sa sirom, koje su naš favorit.

Datum posete: mart 2018.
Hvala korisniku aleksandra167
Komentar je napisan: 10. mart 2018. sa mobilne aplikacije

Vrhunska usluga, ljubaznost, preukusna hrana, druzeljubiv i prijatan ambijent. Dovoljno za naredni dolazak ☺️

Datum posete: mart 2018.
Hvala korisniku Ljiljana Ljiška P
Komentar je napisan: 29. jun 2017.

Restoran Pivo i kobaje sa svojim specifičnim ambijentom i dobrom ponudom je za preporuku. Veliki broj vrsta točenog piva za sve ukuse sa raznim vrstama kobasica i specijalnim perecama pruža gostu velike mogućnosti. Prijatan ambijent, moglo bi se reći muzejskog tipa sa izloženim starim kriglama piva. Preporučujem.

Datum posete: jun 2017.
Hvala korisniku Miroljub S
Danijela1811, Public Relations Manager objekta Pivo i kobaja, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 1. jul 2017.

Dragi Miroljube,

Najlepše hvala na lepom komentaru i preporuci koju ste nam dali...
Nadamo se da ćemo Vas ponovo ugostiti, biće nam čast.

Srdačan pozdav,
Pivo i Kobaja tim!

Komentar je napisan: 26. mart 2017.

Takav utisak sam stekla posle posete lokala i konzumiranja glavnih atributa...
O lokaciji sta reci,.. sem da je nazalost, masovnom fancy okolnom gradnjom i "novim beogradanima" kupcima istih, izgubila na smeku pravog starog Beograda...
Lokal lepo sredjen sa mnostvom odgovarajucih detalja, na gornjem nivou bese zagusljivo jer su se prozori jedva na kip otvarali, videh da moze i drugacije...ali nije.
Usluga korektna, malo se napocetku popricekalo a lokal je bio poluprazan, ali kako se punio i one su se ubrzavale. Velika ponuda piva i malo jace cene, ali vracar je to...Zasmetalo mi je sto sva tocena piva sluze u nekim bezveznim, kao debeljuskasta vaza, casama...Znam, nije lako za toliko vrsta tocenog piva nabaviti original case...ali nije ni nemoguce ako se ide na renome, bar za najstandardniju kolicinu od o5 L koju su 90% gostiju konzumirali!!!
Da bi isprobali sto vise sa menija uzeli smo Tanjir kuce, za nas dvoje previse, za troje ne mnogo gladnih, taman, treba mesta za pivo...Kobasice vrlo korektne, moze se reci vrlo dobre, ali spic rebra...slana ko djavo. Pomfrit uredu, grcka salata sa tvrdo kuvanim jajem? Ali ajde sve to na stranu, nekako mi tu i dalje fali nesto...a to je neki pravi smek pivnice, a verujte, mnoge minhenske sam mnogo puta posetila u svim godismjim dobima. Da li bi se vratila...ako je zbog piva...imam to sto sam pila u vecini kafica u centru grada jeftinije...a sto se tice kobasica, bas ako ih se silno uzelim, mada su one korekne sa ukusom i cenom.

Datum posete: mart 2017.
Hvala korisniku vale21

Putnici koji su gledali informacije o mestu Pivo i kobaja gledali su i

Pivo i kobaja – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!