“Najbolji <3”
Komentar o hotelu Pivo i kobaja

Pivo i kobaja
Opis: Kod Hrama Svetog Save otvorili smo novi lokal “Pivo i kobaja”. Na novoj lokaciji, u ulici Braničevska 1, na Vračaru, prostor samo podigli na dva nivoa, uredili ga s’ ljubavlju i dosta truda. Enterijer prati priču o pivu, kao i o bajkerima, koji su nazad dobili svoje mesto u Beogradu, gde se osećaju što se kaže “svoj na svome”. Medjutim, bilo da ste bajker, student, mladi ili malo stariji, nećemo Vas ostaviti ravnodušnim. Dovoljno je jednom da nas posetite i da probate stavke sa našeg menija i vidimo se sigurno opet. Samo što ćete drugi put, doći sa pojačanjem. Zanimljiv enterijer, dobra energija, kvalitetna hrana i pivo čine da budemo samouvereni. Puno truda, strpljenja i ljubavi je uloženo u lokal iz privatnih pobuda, sa ciljem da ga podelimo sa svima koji žele da jedu kvalitetne kobaje, piju pivo i dobro se provedu kod nas. Proširili smo i samu ponudu, u vidu novih stavki na našem meniju, poput dva nova piva, Hoegaarden i Leffe, a od kobaja, tu je i nova Safalada. Najverniji posetioci su već izdvojili kao najtraženiju Pivsku kobaju, koja je začinjena i pikantna. Na meniju je i doručak francuski, engleski i srpski, za sve ukuse i jutarnja raspoloženja. Ljubazno osoblje “Pivo i kobaja” , Vas čekaju svakoga dana od osam ujutru do jedan sat posle ponoći.

Lokal u kojem mozete piti pivo u neverovatnim količinama, obavezno probajte žirafu od 9l, mislim da je to pravi izbor. Šalim se, zaista sve preporuke, hrana je preukusna, pivo je odlično, o ambijentu da ne govorim i što je najvažnije cene su za apsolutno svačiji džep!

Datum posete: oktobar 2018.
Hvala korisniku Kristina A

Komentar je napisan: 18. april 2018. sa mobilne aplikacije

Ambijent, usluga,osoblje,izbor piva= savršeno! Na moju žalost ovog puta sam stigla da probam samo dvije vrste kobaje i ne znam koja je bolja i ukusnija!!! Jedva čekam opet doći. Sve preporuke.

Datum posete: februar 2018.
Hvala korisniku DanielaDjuric
Danijela1811, Public Relations Manager objekta Pivo i kobaja, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 25. maj 2018.

Hvala Danijela puno... Biće prilike da probaš i ostale ukuse, nadamo se...

Veliki pozdrav od Pivo i kobaja kolektiva

Komentar je napisan: 25. mart 2018.

Izbor hrane i piva sjajan, mada se mi uvek vratimo goveđim kobasicama sa sirom, koje su naš favorit.

Datum posete: mart 2018.
Hvala korisniku aleksandra167
Komentar je napisan: 10. mart 2018. sa mobilne aplikacije

Vrhunska usluga, ljubaznost, preukusna hrana, druzeljubiv i prijatan ambijent. Dovoljno za naredni dolazak ☺️

Datum posete: mart 2018.
Hvala korisniku Ljiljana Ljiška P
Komentar je napisan: 29. jun 2017.

Restoran Pivo i kobaje sa svojim specifičnim ambijentom i dobrom ponudom je za preporuku. Veliki broj vrsta točenog piva za sve ukuse sa raznim vrstama kobasica i specijalnim perecama pruža gostu velike mogućnosti. Prijatan ambijent, moglo bi se reći muzejskog tipa sa izloženim starim kriglama piva. Preporučujem.

Datum posete: jun 2017.
Hvala korisniku Miroljub S
Danijela1811, Public Relations Manager objekta Pivo i kobaja, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 1. jul 2017.

Dragi Miroljube,

Najlepše hvala na lepom komentaru i preporuci koju ste nam dali...
Nadamo se da ćemo Vas ponovo ugostiti, biće nam čast.

Srdačan pozdav,
Pivo i Kobaja tim!

Putnici koji su gledali informacije o mestu Pivo i kobaja gledali su i

Pivo i kobaja – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!