Veoma zanimljivo iskustvo!

Odradili smo najnoviju sobu "Inkvizicija" i iskustvo je unikatno i veoma zabavno. Iskreno vredi... pročitajte više

Komentar je napisan: juče
Xaxina2311
Inkvizicija

Igrali smo najnoviju sobu Inkvizicija i odusevljeni smo! Soba izgleda fenomenalno, veoma lepa... pročitajte više

Komentar je napisan: pre 2 dana
297vp
Dorcol, Srbija

Komentar je napisan: 2. decembar 2019.

Realno i zanimljivo uradjena soba, radi adrenalin. Meni je bio prvi put pa mi je trebalo vremena da udjem u štos, iskusnima verujem da ce biti jos zanimljivije. Ponovicu posetu sigurno.

Datum aktivnosti: decembar 2019.
Hvala korisniku Sanja D
Komentar je napisan: 1. decembar 2019.

Zaista sjajan ambijent, veoma kreativna soba, profesionalizam na najvišem nivou, iskustvo koje će se pamtiti...

Hvala korisniku Nemanja23310
Komentar je napisan: 30. novembar 2019.

Nesto sasvim novo i neobicno. Veoma realisticna atmosfera. Zanimljive zagonetke, ni previse teske, ni prelake. Osoblje ljubazno i pomaze u pravom trenutku, ne narusavajuci igru. Sve preporuke

Hvala korisniku mitrovicmartin
Komentar je napisan: 28. novembar 2019.

Jedna od najbolje sređenih escape room firmi, ako ne i najbolja što se tiče prostora u kom se nalazi. Vrlo sadržajna soba sa mnoštvom zadataka, kao priprema i blagi uvod u njihove glavne horore! Jedva čekam da vidim šta su nam tamo pripremili... Pohvala za ideju i organizaciju

Hvala korisniku Nesharhino
Komentar je napisan: 26. novembar 2019.

Fenomenalna soba, puna neizvestnosti i straha. Pravi horor ambijent, i svaka preporuka za ljubitelje horora.

Hvala korisniku Perovic1